Meksika'da tecavüzcüye verilen ceza kan dondurdu! Kendi bildiğimizi okuyarak tecavüzcülere son verebilir miyiz?

Quelina
Selam, günaydın. (:
Az önce okuduğum bir haberde, tecavüzcüye halk tarafından verilen bir cezayı gördüm.

Meksika'da geçen günlerde bir tecavüz olayı oldu. Bu durumun üzerine Meksika'da bir suç çetesi, tecavüz eden kişiyi yakalayarak kendi cezalarını kesti. Tecavüzcünün ellerini kelepçeledikten sonra çıplak halde yatırıp cinsel organını pitbull köpeklerine yedirdiler.
Meksika'da tecavüzcüye verilen ceza kan dondurdu! Kendi bildiğimizi okuyarak tecavüzcülere son verebilir miyiz?
Biliyorsunuz ki, pitbull köpeklerini beslemek Türkiye'de yasak. Adamın üzerine saldıkları pitbull köpeği, cinsel organını ve testislerini parçalayarak yedi. Kurban, "Durun, beni bırakın, lütfen beni bırakın." diye haykırmasına rağmen asla acımadılar.
Suç çetesi;
Adamın bir kadına tecavüz ettikten sonra çete üyeleri tarafından yakalandığını ve çete üyelerinin diğer tecavüzcülere göz dağı vermek için bu cezayı kestiklerini açıkladılar.

Sizce Türkiye'de de kendi bildiğimizi okursak ve bu tür durumlarda cezalarını halk olarak kesersek, tecavüzcülere son verebilir miyiz?
152
90
Görüşünü yaz