Hayallerin sonu yok! Kendi yolunu çizmek için hangi konuda desteğe ihtiyacın var?

Akbank

Hayat, hayallerimizi gerçekleştirmek için çabaladığımız gerçek bir macera!

Peki herkesin hayaline giden aklın yolu bir mi?

Her genç, kendine özgü yetenekleri, ilgi alanları ve tutkularıyla dolu. Kimimiz sanatla dolup taşarken, kimimiz teknolojinin sonsuz dünyasında mutlu hissederiz. Aklın yolu bir olursa, her birimiz bu farklılıklarımızı kaybederiz. İşte bu yüzden aklın yolu bir değil, aklın yolu çok!

Hayallerin sonu yok! Kendi yolunu çizmek için hangi konuda desteğe ihtiyacın var?
Aklın yolu herkes için özgür olmalı!

‘’Aklın yolu çok biliyorum ama hayallerimle ne yapacağımı bilmiyorum!’’ diyorsan: Akbank hayallerinin arkasında duruyor!

İşte buradayız! Aradığın eğitim desteği Akbank'ın Genç Akademisi'nde!

Sadece bir akademiyle sınırlı değil; sanattan teknolojiye, girişimden iyiliğin kapısını aralayan sosyal sorumluluk projelerine kadar tüm hayallerin arkasındayız! Akbank Sanat ile Hayallerini Sanatla Buluştur!

🎨 Değişimin hiç bitmediği yer! Sen de sanatın büyülü dokusuna dokunmak, yeteneklerini sergilemek ve hayallerini gerçekleştirmek istersen, Akbank Sanat seni bekliyor!

Akbank LAB ile Girişim Rüzgarını Yakala

💼 İş dünyasının heyecan verici dünyasına adım atmak, kendi girişimini kurmak istersen, senin yanındayız! Akbank LAB sayesinde girişimcilik süreçlerinde sana rehberlik ediyor, projelerini hayata geçirirken destek sağlıyoruz.

Şehrin İyi Hali ile Kalbi İyilik İçin Atanlar Harekete Geçiyor

🤗 Şehrin İyi Hali projeleri ile sen de iyilikte buluşabilir, toplumun güzelliklerine dokunabilirsin. Çünkü geleceği gençlerle birlikte daha iyi bir hale getiriyoruz.

Akbank Gençlik Akademisi ile Bilgiye Yolculuk

📚 Akbank Gençlik Akademisi ile hayallerini gerçekleştirmek isteyen bir üniversite öğrencisiysen, bu yolculukta seninle birlikteyiz. Eğitimler veriyor, geleceği gençlerle birlikte aydınlatıyoruz, Gelecek gençlerle gelecek, biliyoruz.

Gelecek, gençlerle gelecek! Akbank ile hayallerine ulaşmak için hemen tıkla!

Akbank olarak hayallerine inanıyoruz ve kendi yolunu çizmen için seni destekliyoruz, senin yolun hangisi? Cevabını bizimle paylaşmayı unutma. ❤️

590 Cevap