Hayata oyunlardan bir başarım getirmek isteseydiniz nasıl bir başarım getirirdiniz?

Gizli Üye
Başarımlar oyun içine gömülü olan ve yaptığınız bazı zorlayıcı eylemlerin sonucu profilinizde gözüken detaylardır. Mesela bir oyunu hiçbir canlıyı öldürmeden bitirmek bir başarım olabilir. Gerçek hayata bir başarım uyarlasaydınız bu nasıl bir başarım olurdu?
Hayata oyunlardan bir başarım getirmek isteseydiniz nasıl bir başarım getirirdiniz?