İndirime girmesini beklediğiniz bir oyun var mı?

Gizli Üye
İndirime girmesini beklediğiniz bir oyun var mı?
Selam Gamer dostlar :)

Biliyorsunuz ki biz gamer'lar platform ayırmayız fakat steam üzerinde gelen indirimleri her fırsatta değerlendirmek isteriz. Fiyatının daha düşük olduğunu gördüğümüz oyunları normal fiyatıyla almak istemeyebiliriz. Bende şu an tam olarak bu şekilde R6 Siege 'in indirime girmesini bekliyorum. Alışkanlık oldu sanırım. Bir oyun indirimde değilse almıyorum. :D

Sizin de indirime girmesini beklediğiniz oyunlar var mı? Hangi oyunlar olduğunu bizimle paylaşırsanız, biz de istek listemize ekleyebilir. Hatta belki KS Gamer Discord'unda tanışıp bir kaç oyun beraber oynayabiliriz. :)
İndirime girmesini beklediğiniz bir oyun var mı?