Wild Rift yeni yaması ile Yuumi ve Sett'i getiriyor! Sitede kimler Wild Rift oynuyor?

Gizli Üye
Ben çoğu itemi göremedim açıkçası yeni karakterler güzel fakat item eksiği oldukça fazla ama en azından Discord platformunda sesli sohbetteyken atmıyor beni. Arkaplanda konuşmadayken çoğu oyun kasıyor fakat Wild Rift'te böyle bir sorunla karşılaşmadım, en azından bu yönten pozitifim ben. Sizce masaüstü sürümüyle mobil arasında fark var mı? Hangisini tercih ediyorsunuz siz? League of Legends Wild Rift oynuyor musunuz?
Wild Rift yeni yaması ile Yuumi ve Setti getiriyor! Sitede kimler Wild Rift oynuyor?
Wild Rift yeni yaması ile Yuumi ve Sett'i getiriyor! Sitede kimler Wild Rift oynuyor?