Çok çirkinim ve sevdiğim çocuk bana bakmıyor.

zelyy
ultra ultra çirkinim. yüzüm simetrik değil, tamam ki,msenin öyle değil ama benim hiiiç değil. sağ taraf daha büyük ve çirkin. burnum büyük ve karga burnu gibi. alt dudağım daha önde. göz kapaklarım çok kocaman ve düşük. dişlerim kocaman. suratıma yandan bakınca güldüğümde ay dede gidibi oluyo çenemle burnum arası oalrak düşünün. ultra zayıfım ve bacaklarım kapanmıyo o derece şekilsiz. kilo alamıyorum. sevdiğim çocuk bana çirkin olduğumu, kocaman burnum olduğunu benle asla çıkmıycağını söyledi. ben ölmiyim de napiyim? aah ah. ben onu çok seviyorum. onun yakışıklılığına falan hayran değilim. o bir zamanlar çok çirkindi zaten ve hiç dikkatimi çekmiyodu ama bir gün bir gülüşünü gördüm birden böyle aşık oldum. o naparsa yapsın, bana hakaret etse de, başkalarına kötü davransa da, çok yavşak olsa da, götü kalkık olsa da, allah korusun hastalansa eli ayağı tutmıycak dereceye gelse, çirkinleşse bir şey olsa ben hala severim onu, yine de onunla olmak isterim. onu çok çok seviyorum ama o ben çirkinim diye beni sevmiyo. ya tamam çok güzel olmiyim da düzgün bir suratım olsaydı en azından. bu dediğim şeyler ameliyatla düzelir de kaç ameliyat gerekir yuh be. zengin değilim sonuçta. önden o kadar da kötü gözükmüyorum makyajı ve saçı doğru yapınca. ama yandan her zaman ultra çirkin gözüküyorum. saçımı toplayınca ultra çirkin oluyorum. kulaklarım da büyük. işte saçımı topluyorum kahkülümü falan, yüzüm simetrik olmadığı çok çirkin olduğum için çok kötü duruyo. topuz falan yapamıyorum hep saçım salık gezmek zorunda kalıyorum. şimdi lise 2 deyim. o 4te. onu kazanmak için yapabilceğim bir şey ya da güzelleşmek için yapabilceğim bir şey var mı? güzellik greceli evet, beni de seven var bu tipime rağmen ama ben onu sevmiyorum, sevemem zaten sevdiğim biri var. ben onu istiyorum onu ölesiye seviyorum ondan başkasını istemem. isterse brad pitt gelsin yine de onu isterim ben. onu sevdiğimi biliyo ama çirkinim bana bakmıyo. pislik ya.
Çok çirkinim ve sevdiğim çocuk bana bakmıyor.
25 Cevap