Eski sevgilimi tekrar nasıl etkilerim?

Yaklaşık 2 sene önce ayrıldık , bu bana 1 ay önce yazmaya başladı , benimde duygularım kabardı yeniden , ancak çok sevdiği bir sevgilisi var.

Ben ondan daha yakışıklıyım bana da gönlü var ama 1,5 yıllık aşkı da bırakamıyor.

Bayramdan sonra buluşacağız , napsam da onu etkilesem ?

0|0
60

En İyi Kız Görüşü

• Buluşma esnasında tam geldiğinde eğer size ait bir şarkınız varsa onu dinleyebilirsin veya sana hediye ettiği bir eşya varsa onu kullanabilirsin.

0|1
    0|0
    • Şarkımız var aslında :) , hafif içkili bir mekan olucak.Telefondan dinletirim , olabilir güzel fikir. :) Teşekkürler.

• :) Önemli değil

• Lakin kafam karıştı şimdi diğer yorumlarla , acaba senle arkadaştan öte olamayız mı desem ?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• sevgilisi olan bir kızı elde etmeye çalışmak sana yakışır mı önce onu düşünmelisin,

ha yakıştırıyorsan elbet bir yolunu bulursun.

0|0
    0|0
    • Benim hayatımda en son 2 sene önce yer almış , gelip bana yazmasaydı değil mi ?

Ben zorla yazmadım ona , kaldıkı zorla gel buluşalım mı demedim.

• aynen öyle :) yepyeni taze ve güzel bir ilişki varken eskileri onarmak çok mantıksız :) daha çok gençsin hem her şey güzel olacaktır aceleye gerek yok :):)

• Pek sanmıyorum sosyal hayatım canlı değildir. :) ama söylücem ona , biz sadece arkadaşız , yapacak birşey yok.

• eskiden yeni olmaz

0|0
    0|0

• Eskıyı eskıde brakın artık yahu.

0|0
    0|0
  • Kızın sevgılsıı varmış neyın peşindesın sen hala.

0|0
    0|0
    • Ya o geldi beni buldu , sevgilisi olan kız bana 14 tane fotosunu atıyor , sen de at diyor.

Abuk subuk konulardan konuşuyor , suçlu o bence.Ama diyeceğim ben kendi yoluma gidicem diye.

• Birak o çocuğu bana dön de en adindan birisinin hayatini kurtarmis olursun

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...