Sevgilinize aşık mısınız?

yoksa sadece çok iyi biri olarak seviyor musunuz? ikisi farklı. biri aşk biri mantık. bence bir taraf hep daha çok sever. siz aşık mısınız yoksa seviyor musunuz?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an ki sevgilim ile 1 yıllık beraberliğimiz var, bundan 3.5 sene önce ilk tanıştığımız zaman 1 aylık bir beraberliğimiz olmuştu, o daha sonra aniden benden ayrıldı, bana ne mi oldu ? hayatımda ilk kez birine bu kadar çok bağlanmıştım ve baktığım heryerde onu görür oldum, sokakta el ele dolaşan sevgililer gördüğüm zaman aklıma herzaman o gelirdi, ciddi bir bunalım ve depresyon söz konusuydu, kendimi eve kapatmıştım odamdan çıkmazdım ve sigarayı bu dönemde çok daha fazla tüketmeye başlamıştım zaten sadece sigara almak için dışarı çıkıyordum bu böyle 5 ay kadar sürdü daha sonra yavaş yavaş ve arkadaşlarımında etkisiyle kendime gelmeye başladım bunlar 2009 senesi Şubat ayından itibaren olan şeylerdi herneyse, daha sonra bir kızla tanıştım ve sırf bana o'nu andırıyor diye kıza yazmaya başlamıştım zaten o'nun boşluğunu doldurmaya çalışıyordum bu belliydi aslında kız'da farkındaydı çünkü onu hiç bir zaman unutmadığımı biliyordu anlatmıştım ona herneyse zaten bu ilişkide fazla uzun sürmedi, 2011'de askere gittim uzun dönem, arada sırada facebook'una bakardım benden ayrıldıktan 1 yıl sonra yeni bir sevgilisi vardı ortak arkadaşlarımızdan çocuğun kim olduğunu öğrendim he bu 1 yıllık süreçte onunla konuşmak için arkadaş kalmak maksadıyla messenger'a tekrar ekledim (o aralar hala msn kullanılıyordu), hep ben yazardım o pek cevap vermezdi veya geç verirdi beklerdim dakikalarca ne yazıcak diye çok soğuk davranırdı bana, daha sonra dayanamadım tabi artık daha fazla gerçek niyetimi anlattım ve messenger'dan ve facebook'tan sildim silmeden öncede ona uzun bir mesaj attım ve halada saklar ne salakmışım der :) gecelerce ağladığımı bilirim erkekler ağlar mı demeyin zaten yeterince yıpranmışım daha fazla dayanamadım :) sonra 2012 temmuzda askerden geldim, şeker bayramında bir arkadaşımdayken ortak arkadaşlarımızdan biri,

-seninki face'de kanka

-benim ki kim ?

-tuğçe işte

o an bir garip olmuştum çünkü yavaştan unutmaya başladığımı farkettim, bu arada ayrı kaldığımız bu 3 yıl içinde hiçbir zaman doğum gününü kutlamayı ihmal etmedim sonuç olarak o bana cevap vermedi :) bari bayramını kutliyim dedim ve enteresan bir şekilde gayet normal konuşmaya başladık bayramın son gününden bir önceki gece akşam saat 20.00'dan sabahın 07.00 sine kadar kamerada konuştuk onu görünce gerçekten çok özlediğimi farkettim sanırım oda özlemiş olucakki ertesin gün buluşmaya karar verdik ama enteresan olan şey sanki ona olan duygularım körelmiş gibiydi çünkü heyecan mutluluk hiçbirşey yoktu, ta ki onu görene kadar 3 yıl içerisinde hiç değişmemişti elim ayağım birbirine dolandı ve akşam eve dönerken ona sıkı sıkı sarıldım ona olan aşkım tekrar alevlendi ve sonuç olarak 1 yıllık bir ilişkimiz var neyse kısa cevap vericektim ama kendimi alamadım hehehe :) sonuç olarak seviyorum aşığım ya da siz adına ne derseniz.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Aşık Olduğum Biri Var.. Baş harfi gülxx :D)) !;

Seviyom Kız Ben Seni :D))))

1|0
    0|0
    • o oo. baş harfi buysa ikinci harfi ne ; )

Bak sana diyorum yapma böyle kismetlerini kapatıcaksın ;)

• tasam tabi ki seni seviyorum ama senin istedifin sekilde degil ;) ama senin askin olucak kiz cok şanslı.senin gibi adamlarin soyu tükeniyor artık ;)

bu arada telden gene resmi göremedim. pcden bakicam.

• birbirimizi görünce sopamizi sakliyoruz neom ;)

• sevgilim yok.

0|0
    1|0
    • niye yok keke. kizlar basit yaratıklar cok güzelsin de 1 hafta içinde vermezse gel ben sana para vericem oracıkta işini halledersin.

• hayatın kadar karı sktim,sevglim yok diyorum:D

• Seven asiktim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aşkı bilmiyorum ama sevmek iyidir diye düşünüyorum ;)

0|1
    0|0
    • Sev Beni Sev :D)

• en nıhayetınde Sen çok özel bir insan ve çok özel bir arkadaşsın gülüm.. evet Snei çok ama çok seviyorum.. Yani dunya bır yana sen bir yana.. Şaka bir yana Senin gibi bir kız arkadaşım olsun isterdim.. en azından güvenebileceğimi bilirdim..

Sen çok yaşa emi ;)

• degılım ben

0|0
    0|0
  • seviyorum asktan daha kıymetli bence askın gözü kör nasıl birini sevdigini bilemessin ne olursa kabul edersin ama sevgi tertemiz daha degerli daha gercek iyi yönlerinin fazla oldugunu göre göre kıymetini bile bile seversin. ama askın sonu hep lanet okumalarla biter

0|0
    0|0
    • Bak iyi bir ilişki kafa uyumuna ortak yönleriniz olup olmadığına ve anlaşıp anlaşamadığına göre değişir aşk zaten gidiyor belli bir süre sonra geriye sevgi saygı ve sadakat kalır.

• yardımcı olabildiysem ne mutlu takıldığın başka soru varsa mesajda atabilirsin yardımcı olurum güzin abla gibi oldum zaten iyice :D

• aynen oyl

Yükleniyor...