Bakışmanın anlamı nedir? Bakışmak hoşlandığı anlamına mı gelir?

Ben ondan hoşlanıyorum...Ona bakınca, bana baktığını görüyorum. sonra gülümsüyor, ben gözlerimi kaçırıyorum, o hala bakıyor.

Birkaç defa oluyor bu. diyelim aynı ortamdayız, 5 dk içinde, ne zaman baksam ona yakınında olsam, onun da baktığını görüyorum.

Başka şeyler de oldu, ama onu fazla tanımıyorum. Acaba hoşlanıyor mudur?
Güncellemeler:
arkadaslar cevaplar icin tesekurler. :)

bu soruyu cok once sormustum, suanki durumdan bahsedeyim:

hoslaniyormus, ve suanda birlikteyiz :)

1|2
2638

En İyi Erkek Görüşü

• Ay ne mutlu.

Bende 12 ciltlik "onun senden hoşlanıp, hoşlanmamasını anlamanı sağlayacak" veya "onun sana neden baktığını anlamanı sağlayacak" veya "onun sana niçin gözlerini kaçırmadan baktığını" veya "böyle olayı bilmeyip ve görmediğimiz halde, o çocuk acaba senden hoşlanıyor mu diye oooo piti piti şeklinde yapılan tahminlerin" ne kadar doğru cevap olduğunu ve senin bu yorumlar doğrultusunda, "onun senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlaman konusunda" yararlı ve içi dolu olan fikirleri o güzelim beynine kazıyacağını ve istediğin sonucu sanki alırmışçasına 1000 Xper puanı harcamanın ne kadar "boş iş" olduğunu yazacaktım ki..

Gerek kalmadı sanırım.

(Bu arada yukarıda kurduğum kafam kadar cümlede bir nokta bile yok gençler, farkettiniz mi?)

13|6
    4|3

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• İnsanlar bir birlerine sinyal gönderirler farkında olmadan, bu hepimizin başına gelmiştir hani yolda giderken kafamızı çeviririz ve biriyle göz göze geliriz işte o kişi size hoşlanarak bakmıştır ve bilmeden bir sinyal yollamıştır bakışmak hoşlanmanın işaret dilidir.

0|0
    0|0
  • benim bir kedim var bana caktırmadan bakar ben ona baktıgımda kafasını cevırır sonra ben bakmayı kesınce yıne bakar aynadan kontrol ettım ben bakmıyınca bana bakıyor ben bakınca bakmıyor aynı kızlar gıbı:P

2|0
    0|0
  • %90 hoslaniyordur durduk yere bakip niye gulsun lakin temkinli yaklasmak lazim

1|0
    0|0
    • acaba tanidik geldigi icinmi yuzum? ozaman arkadaslarininda bakmasi gerekti degilmi

• o ben de olabilirim.kültür üniversitesinde fizik dersine girmiştim.emre hocamın derslerini severim ama onun dersinde bir kızdan hoşlanacağım hiç aklıma gelmezdi.

0|0
    0|0
  • Erkeğin bayana bakmasının en büyük nedeni, onun dikkatini çekmesidir yani ondan hoşlanmasıdır. Çok kolay arkadaş senden hoşlanıyormuş gayet açık ve net :3

0|0
    0|0
  • bakışmalar her zaman o anlama gelmez.bana bakan milyonlarca kız var ama hiçbiri benden hoşlanmıyor.bence kafanı yorma böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • once goz flortu sonra flort allah tamamına erdırsın ;)

0|0
    0|0
  • walla bence " Bakmakla Aşk Olsa Öküz Trene Çoktan Aşık Olurdu"

1|1
    0|0
  • Bir kız varrr surekliii bana bakyoooo ama oyle bir bakmadi varki benii yiycek gibii hoslanyomudur snce

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 3 saatte anlamış.hatta günlerdir anlamamış. yuh. ilk bakışta anlamayanlarda var demek!

0|0
    0|0
  • aynen bakışmak ben senden hoslandımın belırtısıdır. ama caktırmadan takıp edeceksın devamlı mı dıye.

0|0
    0|0
  • gözler kalbin aynasıdır... bu söz kesinlikle doğrudur.

0|0
    0|0
    • uzun sure bakistiktan sonra bir erkek eger kiza bakmiyorsa veya bakamiyorsa veya bakip gozlerini kaciriyorsa, ilgisi bitmis midir?

• olurmu aksine daha çok aşık oluyordur

• hoşlanıyor mudur bilinmez ama seni gözü sende orası kesin ayarlamaya çalışıyordur seni kendine :D

0|0
    0|0
  • gibi gibi hoşlanmasa ya da hoşlanma ihtimai hiç olmasa bakmaz dimi

0|0
    0|0
  • ilk o mu adim atti sen mi ? bunu da ben kendim icin soruyorum :)

0|0
    0|0
  • oooohho...o bakısmalara bakarsan hergun fıtness salonunda kac kızla ole anlar denk gelıyo..

0|0
    1|0
  • 6 Kasım 6.Hafta 6-0 ALTI ALTI altı... Şu anki puan farkı da "6" bunu açıklayın :))))

0|0
    0|1
  • keske bakabileceğim içimi cız ettiren biri cıksa :D

0|0
    0|0
  • gelmez sen bakıyosun diye bakıyo olabilir sen bakmıyoken sürekli bakıyomu o önemli

0|0
    0|0
  • Dikkatini cekiyorsun hemde oyle boyle degil gozlerini kacirma ozguveni yoksa acilmasina yardimci ol

0|0
    0|0
    • nasil olsam ki ? sirf onu gormek icin ayni ortama gidiyorum bende. acaba, yuzum tanidik geldigi icinmi bakiyordur yoksa?

• Sözsüz iletişimdir.

1|1
    0|0
  • Aranıza .r.sp. p.z.v.nk girmesin.

1|0
    0|0
  • Belki gözlerinin rengini öğrenmek için bakıyodur

1|1
    0|0
  • Vay anasını vay.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır

1|0
    0|0
  • güzel soru sormuşsun cevapları görelim (=

0|0
    0|0
  • hiç mi konuşmadınız ?

0|0
    0|0
    • konustuk, hatta o sorular sordu,. nereli oldugumu, ne okudugumu hangi universite.. ama cok firsatimiz olmuyor

• allah ayırmasın :D diyelimm

0|0
    0|0
  • bakışma hoşlantı anlamına gelir bence .

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    7

Kızlar Ne Diyor 26

• bende aynı durumdayım,kendi olayımda çocuğun hoşlandığı kanaatine vardım ama benimde şüphelerim var.senin durumundaysa hoşlanması bir ihtimal ama her bakan hoşlanıyor anlamına gelmez,daha farklı bir şeyler yaşadıysan onları değerlendir ya da aceleci davranmadan biraz daha gözlemle ;)

1|0
    0|0
    • Sevindim senin adina :) bunu nasil anladigini ve nasil sevgili oldugunuzu cok ozel degilse yazar misin?ise yariyorsa o taktigi uygulayacagim da :D

• ay hadi hayirlisi canim insallah ya :)

• Insallah :)

• bakışmak, birçok şeyi anlatır aslında. bakışlarını sürekli yakalarsın tabi başta dikkatini çekmez. ama onun bakışlarını sürekli farkedince seninde ona ilgin artar. bir bakmışşın sürekli bakışıyorsunuz. tm dersin benden hoşlanıyor bu çocuk. geceleri sürekli onu düşündüğünü onunda seni düşündüğünü hayal edersin. bir gün sonra bir bakarsın bir kızın elinden tutuyor. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Geçen sene bana aynı olay oldu, baktım baktım oda baktı baya sonra bir bok olmadı :D şu an başka birisi var yine öyle, ama bu daha girişken, sonumuz hayır olsun ne diyeyim :D

1|0
    0|0
  • bi erkek bayana baktığında hoşlandığı anlamına gelmiyor, sadece alışkanlık olduğu için herkese baktığı için bakar

bayanın bir erkeğe bakması için ondan hoşlandığı ve beğendiği anlamına gelir. boş boş bakmaz yani..

0|0
    0|0
  • Bakışmak hoşlantı anlamına gelseydi,öküz trene kara sevdaydı. boş hayallere kapılmayın.

2|1
    0|0
  • yuhh süpermiş abi :) seninle aynı durumdayım inş bizde birlikte oluruz :)

0|1
    0|0
  • her şey olabilir sadece skmek istiyor da olabilir. bilemeyiz.

0|2
    2|2
  • sana karşı boş değildir ama bu her şekilde olabilir

0|0
    0|0
  • Bakışmak, göz gezdirmek, süzmek..

Ucu açık bir eylem bu kesin bir şey söylenemez..

1|0
    0|0
  • Soruyu güncellemişsin de zaten belliydi hoşlandığı ;)

0|0
    0|0
  • iki de bir sana bakıyorsa hoşlanmış demektir ama duygusuz bakıyorsa ne bakıyon anlamına geliyor :D

0|0
    0|0
  • kesin hoşlanması gerekti bu anlattıklarına göre zaten, mutluluklarr..

0|0
    0|0
  • O zaman mutluluklar.

0|0
    0|0
  • ay hayırlı olsun kızz :D

0|0
    0|0
  • Allah mutlu etsin :')

0|0
    0|0
  • bi ihtimal hoslanmak .

0|0
    0|0
  • hyr gelmez hep öyle diyoruz ama baska bir şeyde olabilir ve bu seni sevdigi anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • güncellemene sevindim bazen her bakış sevgi olmayadabiliyor

0|0
    0|0
  • hangi ortamdan tanışıyorsunuz? ortamda yalnızken gülümseyerek, gözlerinin içine, uzun uzun mı bakmıştı. ben oralı olmadım, aptallık :(

neyse sonra tekrar aynı ortamdaydık. ben arkadaşımla konuşuyordum. ara ara bakıyordu. daha temkinli, daha çekingen tabii ki.

ama ne bileyim işte...

ne anlam çıkarmalıyım?

0|0
    0|0
  • Allah tamamini erdirsin, ayni duruma benzer birsey var basimda, böyle göz göze gelirken çok tatli gülümsüyor ya :D

0|0
    0|0
  • Bizde aynen böyle bakışıyoruz :D ama gelmiyor öküz.

1|0
    0|0
    • Bak sen böyle diyorsun :(( biz zamanında kız bize bakıyor biz de hoşlanıyoruz diye gittik yanına ve bana istemiyorum dedi :((( bu dediğim bakışma 1-1,5 ay sürmüştü :((

• O gıcık olduğundan bakıyordur. Bende de oluyo bazen mal gibi bakıyolar "kime baktıydın" der gibi bakıyorum bende. Hoşlansa anlamlı bakar bir güzel bakar her bakana atlanmaz :D

• Bi insan sana 30 saniyeden fazla bakıyorsa ya seviyodur ya da öldürmek istiyodur :DD:DD:

2|0
    0|0
  • valla herkes için geçerli değilmiş bana bakan çocuk, gitti arkadaşıma sapıkça yanaştı , buna ne demeli.

2|0
    0|0
  • evet kesinlikle:)

0|0
    0|0
  • cevabini sadece sen bilebilirsin...goz goze gelince iyice dikkat et seninle ilgili nee dusunuyor bakislarindan okursun..onar her seyi anatiyor..

1|0
    0|0
Yükleniyor...