Ona çok aşığım bitiyorum ya :(

onu çok seviyorum çok duygusalım ona çok aşığım ama ilk defa

böyle oluyor napim bişeyde yapamıyorum yapmakda gelmiyor

içimden yakışıklı biriyim bir sürü kız elde edebiliyorum ama bu kıza

açılamıyorum normalde erkekler konuşmakdan çekinir ya bende

o yok işde kızlara karşı öyle bişey belki tipdendir özgüvendendir ama

hayatımda ilk defa bir kıza açılamıyorum açılsam nolcak ki ya kabul

etmezse o kadar kız kabul ettide ya bu etmezse çok utanırım

kendimden yedirememek ya da gurur meselesi değil olay

utanmak, kızın gözünden düşmek gibi tereddütlerim var

bugün geldi yanıma tostun parasını verdi arkadan ve tost aldırdı

o kadar güleryüzlüydü ki bana karşı tuhafladım sersemledim ilk defa böyle oldum sanki daha önceden tanışıyorduk gözlerime baktı

uzunca sonra dolastık biraz sohbet ettik ve okula doğru girdik

diyorumki kendi kendime ısıtsam onu sarılsam sımsıkı

ona bir kere sarılsam ölsemde gam yemem tam evlenicegim kadın duygusallaşıyorum ona karşı ama o bilmiyor

tabi nerden bilcek beni bir tanısa bir bilse çok iyi olucak ama simdi yanına gitmeyide saçma buluyorum ben ne yapmalıyım ya

yanına gitsem salak gibi olur offf offf çok güzel ya :(

birdahaki hafta görüsebiliriz bu sefer bende ona tost aldırsam nasıl olur belki bu sefer tanışırız

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• :) bence hemen açılma bırazcık ilgili ol ama onun sana karşı düşüncelerinden emin ol derim... sıkma canını bu yazdıklarından anladıgım kadarıyla içi çok temiz birisin :)

0|0
    0|0
    • :) ya birdaha görüştügümüzde aynısını ben ona yapsam nasıl olur ki

• hem erken olur hemde senin için basit biri diye düşünmesin kızlar zor erkekleri daha çok sever.. hemde onun sana karşı düşüncelerini bilmeden fazla kapılmamak lazım :)

• Ya aslında onu tavlayabilme gibi bir özelligim var :D tipde mükemmel ancak öyle bişey oluyor ki ilk defa bir kızdan çekiniyorum konuşurken felan olmuyor ama o kadar

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ben bügüne kadar bir kere aşık oldum onda da ağzımın payını aldım o yüzden bana bütün aşıklara karşılık gelmicekmiş gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Çok şeker aşık olmuşsn. Acele etme yavaş yavaş tanıyın birbirinizi ve biraz zaman geçerse kabul etmeme ihtimali azalır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • cok samimi yazmıssın ama gon biraz fazla sanırım

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...