Reddettiği erkeğe sonradan aşık olan ama yüz bulamayan var mı?

yoksa bir ben mi bu kadar bahtsızım a dostlar? lütfen oh olmuş falan gibi boş beleş yorumlarla şişirmeyelim de benzer durumda kalanlar varsa bir akıl alalım olur mu?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• bir kızı çok seviyordum bu yazın başında açıldım fakat reddetti.

zaten beni fazla iplemiyor, adam yerine koymuyordu.

Sonra düşündüm: eğer gösterdiğim değeri göremiyorsam niye peşinden koşayım ki?

Başta biraz zor oldu tabii.

red yedikten 1-2 ay sonra tekrar konuşmaya çalıştı 2 hafta öncede bana açıldı fakat bişey hissetmediğim için ben reddettim.

Bu durumlarda işin garip tarafı red yedikten sonra erkekler acısını içine atıyor, kızlar ise sosyal medyadan şuçlama ve laf sokmayla karışık üzüntü ilanları yapıyor.

4 ay önce beni takmayan kız şimdi benim için ağlıyor, intihar edicem diyor.

Çok ilginçsiniz yahu, birşeyi elde etmek için hertürlü yalanları söyleyebiliyorsunuz

0|0
    0|0
    • yalanla ilgisi yok ki bunun, o zaman ilgi duymuyordum, aklıma bile gelmiyordu, açıldığı zaman da bu yüzden reddettim, ama açıldıktan sonra o gözle bakmaya ve hoşlanmaya başladım. yani o zaman sevmiyordum şimdi seviyorum.

• Sizden hoşlanmayan hiçbir erkek(akrabalar hariç) sizinle yakınlaşmaz bunu bir anlayın.

bence boşuna uğraşma, eleman senden soğumuş.

Onun çektiklerini şimdi sen çekeceksin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• oh olmuş falan gibi boş beleş yorumlarla şişirmeye gelecektım kı sen bu sekılde yorum yapmamızı istememisin bu yuzden saygı duyuyorum ve gıdıyorum

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten sizi beğenip size karşı bir şeyler hissetmişse, gurur yapmamalı bir erkek derim..

0|0
    0|0
  • işte o adama erkek denir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Helal be iyi yapmış :D

0|0
    0|0
  • Been yasadigim sehrin en yakisikli erkegiydi diyebilirim herkes kabul et kabul et diyordu cocukta ciddi dusunuyordu bnde baska biri icin reddettim bunu sonra ayrilinca buna dondum ayrildigim kisi donunce bunu biraktim bu iki uc kere tekrarlaninca cocuk beni takmiyor artik cok istiyordum sonra cok pisman oldum ama olmadi :)

0|0
    0|0
  • benı tarıf ettın suan

0|0
    0|0
    • ee ne yapıyorsun, bir planın var mı peki

• ben şöyle bir şey düşündüm, gururum kırılmasın diye, sanki ona bir şans vermeye karar vermişim gibi, iyi biri olduğu için biraz çıkarak belki onu sevebileceğimi düşündüğümü söyleyeceğim, direk ben de seviyorum dersem ve olmaz derse gurur kırıcı olur tabi, ama bu şekilde olursa sanki ben ona bir fırsat veriyormuşum gibi olacağından kabul eder diye düşünüyorum

• bunu hıc etmez senı tersler emın ol

Yükleniyor...