Sevmek sevişmek midir? Sevişmeden sevmek olmuyor mu?

Gizli Üye
Whatsappa girdim.. 5 senemi verdiğim adam onunla sevişmedim ve ona çıplak resimlerimi yollamadım diye benden kuçuk bir kızla oldu beni terk etti hatta baska kadınlarla daha oldu evli cocuklu.. kucuk kızla olan opusmeli cıplak resimlerini yolladı ve soyle soyledi.. ask bu! ben evde kalırmısım cocugumu da komsu yaparmıs.. ona istediklerini veremedim biliyorum.. kotu hissediyorum.. hala değismedin mi dedi hayır dedim.. ben namaza baslıcm dinime duskunum aileme boyle biseyi nası yaparım diye dusundum.. haksız mıyım?;(
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaslar adam evli cocuklu degil evli ve cocuklu kadınlarla oldu.. yanlıs anlasılmasın...
Sevmek sevişmek midir? Sevişmeden sevmek olmuyor mu?