Kapat

Göğüslerim küçüldü(soru kısa)

ben spor yaptıkça göğüslerim küçüldü. sporla göğüsleri büyütmenin yöntemide varmı? tabi erkek gibi değil

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Anacığım spor dediğin bayana göre değişir erkeğe göre değişir. Onu da en iyi ustası bilir. Kendi kafana göre spor yapmışsın besbelli. Bayan göğsünün büyük kızmı yağlardan oluşur. Sen o bölgedeki yağları eritince haliyle göğüsler suyu çekilmiş portakala dönmüş. Hafiften kilo alırsan göğüslerin eski heybetine kavuşacaktır. Tabi onu da kontrollü şekilde yapman lazım. Homini gırtlar yemeyeceksin sabahları aç karnına bir poaça at arada sırada kendini yaş pastayla ödüllendir.Sporuda hafiflet yeter. Bayanlar için en ideal spor step ve benzeri şeylerdir. Ağırlıkla çalışma olayı erkeklere göre.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir sporcu olarak soyleyebilirim ki kızlarda gogusler yag dokusundan olusur. goguslerinin kuculmesi bu yag dokusunun azalmasından kaynaklı oldugu aşikar. bolgesel zayıflama olmadıgından yag yakarken o bolgeden de erimissin gibi gozukuyor. Sporla buyutmenin malesef bir yontemi yoktur. spor yaparsan ancak yag dokusunun altında kas gelişecektir. Oda goguste bir buyume yaratmaz.

0|0
    0|0
  • Sorunu başka açıdan cevaplıyorum. Büyük göğüs tabii ki hoşumuza gidiyor ama ufak olması seni arzulamadığımız anlamına gelmez kafana takma böyle şeyleri. Nasıl hoşsohbet birisi olunur erkek arkadaş nasıl elinden kaçırılmaz sen onların yöntemini öğren yeter.

0|0
    0|0
    • cevabın için teşekkür ederim. Bunları zaten biliyorum, göğüslerim rahatsız edilicek derecedede küçük değil evet. ama yaptığım sporlar ağırlaşıcagı için bişeyleri düzeni sokarken göğsümüde yok etmek istemem sonucta..

• Bence doktora git sor en sağlıklısı bölüm hangisi bilmiyom ama

• var elbette. göğüsler yağ dokusundan oluşur. sen spor yaptıkca bedeninden yağ yakıldıkca azalır. basen, göbek, göğüs bel vs nerede varsa. yerinde olsam Chest exercises türünden birseyler yapardım.

0|0
    0|0
    • şimdi şöyle bişey var. göğüste yağ var, o yağlar kasa dönüştüğü zaman dahada küçülmezmi* sonuçta 1 kg yağ ile 1 kg kas arasında çok fark var.

• yağ kasa dönüşmez :) metabolik olarak bu mümkün değil. yağlar yakılır. zengin bir enerji kaynagıdır. ve o bölgedeki kasları geliştirirsin. ayrıca 1 kg kas yapmak öyle kolay birşey değil. ama 5 kilo yağ yapmak çok kolay. 1 kilo kası belki 1 yılda yapamazsın. ama 5 ilo yağı 3 ayda alırsın. :)

• Bence küçülmezde eğer göğüslerin sarkıksa dikleşir ve gerginleşir küçülürsede sadece göğüslerin küçülmez kiloda veririsin aynı zamanda.

0|0
    0|0
  • Günde 10 dk elle 3-5 ay sonrada sarktı toplamanın yolu yokmu diye soru acarsın zaman böyle gecer gider.

0|0
    1|0
  • Oksatman lazim. Kiz arkadasina falan kimse yokken oksat buyur.

0|0
    0|0
  • kilo alarak büyür

0|0
    0|0
  • sporla büyüyormuymuş

0|0
    0|0
  • herşeyin küçüğü kibarı güzeldir

0|0
    0|0
  • sporu bırak o zaman

0|0
    0|0
  • Çalıştırmak lazım.

0|0
    0|0
  • sporla küçülmaz aslında sadece toplanır. spor için protein tozu veya besin takviyesi kullanmadığına emin misin?

0|0
    0|0
    • tabiki kullanmıyorum protein tozuna ihtiyacım yok erkek gibimi oliym :)

• ondan dedim. :))

meme konusunda şurası fikir verebilir: link

benim ençok danıştığım sitedir. tavsiye ederim.

Kızlar Ne Diyor 4

• zayıfladığın için küçülmüştür. malesef göğüs büyütmenin öyle bir yolu yok.

0|0
    0|0
  • bunun icin gouslerine masaj yab Thai göğüs masajı.flv linke gir cox etkili

0|0
    0|0
  • Estetik ol :D

0|0
    0|0
  • artık kimsenin gözüne seksi gelmicen pöff neden yaptın bunu=(

0|0
    0|0
    • işim gereği zorundayım 7 yıldır yapıyorum .. o kadar dümdüz değil bir dolgunluk var. ama ben daha büyük olmasını isterdim :/

• Kalçasız zaten kesinlikle olmaz. =) Göğüsün de sarkan ya da balon gibi olanından ziyade, doğal olanından yanayım, küçücük olsa da bu böyle... Soran arkadaşın da bence göğsünde ufalma değil, toparlanma var. Evlenince düzelir =)

• evlennce düzelir kalçada belirgin olsun yeter kocamanda olmasın :D

Yükleniyor...