Duygularini saklayan erkek......

erkek neden duygularini gizler, yokmus gibi davranir, ve umursamaz gorunmeye calisir? bunun sebebi nedir?

0|0
940

En İyi Erkek Görüşü

• sadece erkekler gizlemez duygularını. bu insandan insana değişebilen bir etkendir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• çinkü kızlar taktikten anlıyorlar taktiklerle sizin yanınıza yaklaşılmasıni istiyorsunuz

yada adamın sana karşı yoğun duyguları vardır ondan dolayıda olabilir

veya senin yaramz bir kızz olduğunu öğrenmişştir aşkını itiraf etmenin işe yaramayacağını buna değmeyeceğğini düşünür

yada ona ters bir şey söylemişssindir

0|0
    0|0
  • Cogu erkek duygusallıgı zayıflık olarak gorur.. Sebebı bununla ılgılıdır..

Ve hep ayrılıık yasayan bır erkegın yıkılmadıgı dusunulur.. Aslında darmadagın olurlar.. kadınalrdan daha kotu olduklarıda soylenır..

Yanı soyle dusunun kadınlar bırbırlerınden duygularını saklamaz arkadaslarına acılabılırler.. Ama bır erkek bır erkek arkadasına hıssettıklerını acamaz.. mecbur kalır bır yerde..

0|0
    0|0
  • Hiç şu açıdan düşündün mü? Duygularını belli etse, bazen salya sumuk ağlasa, her sorunda Aman Allah'ım şimdi ne yapacağız gibi tepkiler verse tepkin ne olurdu? Şöyle mi derdin - amma sulu göz şeymişsin sen be- ne biçim erkeksin sen ya --dik dur erkek dediğin öyle herşeyini belli etmez gibilerinden bir şey söyler miydin?

0|0
    0|0
  • Duygu saklama meselesi gurur, ego, kişilik biraz yapıylada alakası var tabi bazıları hiç kimseye taviz vermez güçsüz gözükmemek için, açıklarını söylemez.. Zayıf yönlerini kimse bilmesin diye kimseye söylememeye tercih eder bazı insanlar şahsen bende öyleyim. Ancak gerçekten seviyorsa ısındıkça ısındıkça açılması gerekli, tabi karşısındaki kişiide ona sonsuz güven verebilmeli.

0|0
    0|0
  • bende genelde öyle davranırım hissiz gibi ama hoslandıgım kıza da belli ederim onlarda anlar olucaksa olur yani :D

1|0
    0|0
  • sana karşı savunmasız ya da güçsüz görünmek istemiyordur. ona yeteri kadar kendine güven verememişsindir. yanında tam anlamıyla rahat olamıyordur...

0|0
    0|0
    • nasil yani ben anlamadim?

bendede ayni durum var biri benden hoslaniyor bunu biliyorum, hep yanimdan geip geciyor ben bakmayinca o bana bakiyor ben bakincada kafasini hemen ceviriyor kac ay oldu haa acilamadi benim ne yapmamalazim onun bana acimasi icin? bende cok hoslaniyorum ondan :(

• nasıl yaparsın bilmem ama senin yanında kendini hiç kasmadan canı nasıl istiyosa o şekilde rahatça davranmasını sağlamak için sen önce başınla selam vererek başlayabilirsin. maksat senin yanına yaklaşmaktan korkmasın

• Ben de fazla belli etmem sözler veya hareketler ile ama hissettirmesini bilirim o kadar hödük degiliz.

1|0
    0|0
  • Korkar,reddedilmekten,aşağılanmaktan,küçümsenmekten korkar. Tabi siz bayanlar bu duyguyu hiç yaşamadığınız için anlayışlı da olamıyorsunuz. Ne diyeyim yalnız öleceğim herhalde

0|0
    0|0
    • Ne alakası var. Sadece erkekler böyle değildir. Çevrenizde gördüğünüz birkaç kız anlamıyor diye bütün kızları anlayışsız ve bu tür duyguları yaşamamış olarak göremeniz çok yanlış bence.

• Ben malesef böyleyim ya iyi mi kötü mü bilemiyorum ama çok umursamaz görünüyorum ya da görünmek istiyorum.

1|0
    0|0
  • ya çok istemiyordur kızı ya cool görünmeye çalısıyordur ya çekingendir ya da egosunu tatmin etmek için kızdan birsey bekliyordur :D

0|0
    0|0
  • ya mesela şöyle diyelim bir şeye çok üzülür ağlamaz ağlarsa zayıf gözükmekten korkar hep yani böyle.

1|0
    0|0
  • senin ilgini çekmek , ve başarmış gibi gözüküyor.ipleri elinde tutmak istiyoda olabilir eğer bir ilişkideyseniz.

0|0
    0|0
  • yapısı öyle demek ki bende tam tersi söylerim hiç çekinmem =)

0|0
    0|0
  • duygularını saklayan erkek yoktur, duygusuz erkek vardır. :)

0|0
    0|0
  • Reddedilme riski.Tabi erkek olmadığın için anlamanı bekleyemeyiz zaten

0|0
    0|0
    • ben anlıyorum kızım ama. cünkü bende yapıyorumm bunu umursamaz takılıyorum

• @theacherr aynen ben de öyleyim. Belli etmekten kaçınır ve umursamaz takılırım. Bunu sadece erkekler yapmaz. Kızlar da yapar tabi bu kişıye göre değişir. Haksız mıyım?

• aynısını bende yapıyorum benim ki utangaçlıktan ve çekilmekten

0|0
    0|0
  • daha once duyguları yüzünden canı yanmıştır..tek nedenı buu..

0|0
    0|0
  • kizlar siginacak liman bulur ama erkekler icine atar

0|0
    0|0
  • bunun sebebi sadece kibirli oldugundan ve sevmediğindendir

0|0
    0|0
  • utangaclıkk erkekler de utanır hepsı aynı deıl demii :)

0|0
    0|0
  • duygularını belli ettiğinde, olumsuz bir cevap alırsa korkusu.

0|0
    0|0
  • duygu katili kızlar yüzünden

2|2
    0|0
  • Reddedilme korkusu, utangaçlık.

1|0
    0|0
  • Erkek dedigin biraz agIr olmaLI..)

0|0
    0|0
  • sormayı denedin mi?

0|0
    0|0
  • red edilme korkusu utangacda olabilir

0|0
    0|0
  • erkek doğası olabilir

0|0
    0|0
  • Özgüven sorunları

0|0
    0|0
  • utangaçtır büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • güçlü görünmek için

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    9

Kızlar Ne Diyor 9

• Güçsüz görünmek istemez.Bazı erkeklere göre duygusallık güçsüzlüktür.

1|2
    0|0
  • amaçları kendilerini sert ve güçlü göstermek ama duygularını belli etmek güçsüzlük değil bunu farkedemiyorlar..

1|0
    0|0
  • kaybetmekten korkar, güçsüz görünmek istemez, ağır olan taraf olmayı sever vs vs.kişiye göre değişir dediğin yahu.kızlardada var bu özellik

1|0
    0|0
  • benim arkadaşlarım gittiler söylediler hoşlandığım çocuğa gelip benimle konuşmadı bile. bikaç gün benden uzak kaldı ama şimdi o kadar da uzak değil yakın da değil ama.. Onunla konuşmaya çalıştığımda beni dinledi acaba neden böyle yaptı?

0|0
    0|0
  • kimileri tırsar açılmakdan kimileri erkeklik gururuna yediremez ne alakaysa tabe

0|1
    0|0
  • Belki de hoşlandığını söylediğinde ne tepki alacağını bilmediği ve reddedilmekten korktuğu içindir.

0|0
    0|0
  • Git ona sor.

0|0
    0|0
  • yasamassın onlar yaaaaa

0|0
    0|0
  • Erkek degillermi topunun suyuna kibrit çöpü

0|0
    0|2
Yükleniyor...