İlk AŞK'lar neden unutulmaz ?

Merhaba arkadaşlar. Genel kanı böyledir. İlk AŞK'lar unutulmaz. Derler.

Sizcede böylemi ilk AŞK yaşadığınız kişi sizi aldatsada yine seneler sonra aklınıza geldiğinde. Duygulanıyormusunuz. Yoksa kızların genel bir lafı vardır. Şeytan Görsün yüzünü mü dersiniz ? :)

Birde şu var. Unutulamayacak kadar çok sevmenize AŞIK olmanıza rağmen neden onsuzluğu tercih ederiz. Böylesine AŞK lar için savaş vermeye değmezmi.. Sonra hep yanlış kararlar. SEN GEL SEN GİT...

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• ilk aşkın yerine kimseyi koyamıyorsanız, hayatınzda kimse yoksa elbette unutulmaz düşünecek ondan başka biri yoktur çünkü ama ama anlaşabileceğinz, ten uyumunuzun oldugu iyi birisini bulursanız verdiğiniz sevginize, emeğinize değeceğini düşünürsünz ve onunla yola devam edersiniz... ilk aşk falan kalmaz sadece hatırası kalır ve bu da canınızı acıtmaz zaten

0|0
    0|0
    • Yorumun oldukça başarılı. Teşekkür ederim.

• iki hesap da bana ait bu arada , şaşırma :)

• Öbür hesaptaki sen daha iyi :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• İlk olduğu ve normal bır ayrılıksa unutması zor ama eger aldatılma varsa canı cehenneme cunku kadının gururnu bır kez kırdıysan butun koprulerı yıkmıssın demektır erkeğın pesınde bır kadının kosması ıçın se ya ılk bırlıktelıgını onla yasamıstır ya da gercekten gurursuzdur

0|0
    0|0
    • Yapılan hataların affedilmesi. Gelecek için alınmış yanlış bir karar mıdır ? Affetmek gerekirmi.

• hatanın buyuklugune bağlı bu her hatayı affedemzsın ama affedıyorsanda aynı hatayı ve baska hata yapmayacagına guvenmen lazım bırazda kısılık meselesı anlayacagın

• çömezlikten olgunluğa ilk adımdır ilk aşk .. verdiği acı tecrübe kazandırır ve bu yüzden yeri başkadır tadı başkadır duygusallığı başkadır .. herşeğin ilki unutulmaz Adı üstünde ilk:)

0|0
    0|0
    • Bende senin kullanıcı adını unutmayacağım. İlginç :) İLK yani :)

• Öyle olması gerek tabi. Yeni biriyle güzel evlilik yaşadığın zaman unutmak mecburiyetindesin. Önemli olanda o duruma gelebilmek zaten. Psikolojyı baska yönlere çekebilmek. İlk olanın başlangıcı..Son olanın Finali gibidir bence.

• ilk aşkım ilkolkul 1 deydı aşkmıydı bılmem hi ç umrumda bıle değil önceden face bookda görmuştum eklmemıştım banane:D

0|0
    0|0
  • İnsan bir kere aşık olur..

Digerleri O'nun yerini tutmaz...

0|0
    0|0
  • bence ilk aşkalar diğilde herşeyi yaşadığın kişi unutlulmaz

0|0
    0|0
  • Unutulur neden unutulmasın

0|0
    0|0
  • adi ustunde ILK. Ilkler hic bir zaman unutulmaz.

0|0
    0|0
  • ilk diye

0|0
    0|0
  • ne diye hatırlattın şimdi :/

0|0
    0|0
  • ilki değilde ikinci aşkımı unutamadım onun yeri benim için çok farklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aldatmak veya senden sonra baktığında istemediğin birşeyi daha önce söylediğin birşeyi yapıyorsa o aşk unutulur çünkü sen unutulmuşsun hatta belkide onda sen hiç olmamışsın durum böyleyse..

0|0
    0|0
    • Peki ya başka mevzular oluyorsa... Mesela bazı sebeplerden dolayı kişiyi kendinden soğutmak için böyle bir yaklaşım için giriyorsa. Sırf sevdiğini kendinden koparmak için kendini feda ediyorsa. ?

• daha önce yapma veya bir olay olmuş ve ben çok kızmışsam ayrılınca kızdığım konuyla alakalı bir olay görürsem özelilkle kişilerle alakalı kızmışsam çiğnenmişse kendisinden koparmaz saygısı aşkı gider, o zaman birgün dönmesin ve pişman olup birşey söylemesin cevap nettir: kesinlikle asla hayır..

• çünkü aşk 1 kez yaşanır sonrası hikaye

0|0
    0|0
Yükleniyor...