Kızlar üniversiteye gidince neden değişir.Benim sevgilim değişti.

Ben lise ikiye o lise bire gidiyordu.Çok seviyordum.Aşıktım.Görünce heyecanlanıyordum.Tam bir sene hiçbir karşılık almadan onun için uğraştım.Sonunda karşılık aldım ve 8 sene süren bir ilişkimiz oldu.İkimizinde ilk aşkıydı.En azından benim öyleydi.Sonra aradan uzun zamanlar geçti.Çok şeyler yaşadık.Artık aile gibiydik.Hergün konusuyorduk.Hayatın bir parçasıydı o.Sonunda o üniversiteye gitti.Bende okulu bitirip polis oldum.Ayrı şehirlerdeydik.Defalarca onun şehrine gittim.Mutlu gözüküyordu benim yanımda.En son ayrıldığımızdan sonra benim ailevi ve çeşitli sorunlarımdan sonra bunalıma girdim.Son konuşmamız telefonda oldu.Ben bunalımda olduğum için benden adam olmaz dedim.O da öteki gün arayıp ayrıldığını söyledi.Benim bunalım dönemim geçti.1 hafta sonra aradım onu ama eski sevgilim ortalıkta yoktu bana hakaretler yagdırıyor ve asla konusmak istemediğini söylüyordu.Bu şekilde tam 5 ay geçti.Hediyeler aldım.Defalarca uçağa atlayıp yanına gittim.Kendi söylediğine göre benden ayrıldıktan 1 ay sonra bir arkadaşının mezuniyetinde pdr 4. sınıfta okuyan bir çocuğa aşık olmuş.oda 3. sınıf öğretmenlik okuyor.Bana haksızlık etmek istemediği için benim konuşmuyormuş.Başka birine aşıkken benimle konuşamazmış.Üstelik bu 5 aylık dönemde beni en bunalımlı halimde terk etti. Baban beyin kanaması geçirdi çok riskli bir ameliyata girecekti.Bu durumdayken bile bana başka birini seviyorum diye tutturdu.Artık bıktım.Aşk meşk v.s işlerden tiksiniyorum.Hiç bir şey yapmıyorum ve artık birşeyde yapmayacağım.Benim sorum bir üniversite insanı bu kadar nasıl değiştirir.8 senelik sevgilisine nasıl görmezden gelir.4. sınıf pdr okuyan birini bulması tesadüfmüdür.Neden işletme okuyan biri değil.Sonra bende sinirlendim ve çalışıp psikoloji bölümünü kazandım. 1. sınıfta okuyorum.Hem çalışıyorum hem okuyorum yani.Ama kızlardan nefret ediyorum.Bir tık üstüne ulaşabilen kız eskisini unutuyormu.Aslında o çocuğun benden bir tık üstemi olduğunuda bilmiyorum.Hiö görmedim ,nasıl biridir bilmiyorum ama aklını bu kadar başından aldıysa vardır bir nedeni.Kızlar neden üniversiteye gidince böyle değişir.

1|0
22

En İyi Kız Görüşü

• sonrada diyolar polisin cinneti Allah yardım etsin kardeşim ama bir kız için bu kadar dert etmene gerek yok o başkasına gittiyse salla geç sen kendine bak hayatını yaşa o olmadanda gayet yaşayabilirsin

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • polis cinnetiyle ne ilgisi var bu arkadaşın başına gelenin?

• arkadaş polismişde o bakımdan hani bunalıma girince el altında silah oluyoya ona polis cinneti deniyo

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• İlk 1 kaç cümleyi okudum ama çok duygusalsın arkadaşım biraz daha erkek ol

0|0
    0|0
    • Su anda aklıma başıma getirdik kardeş:)

• Bastırılmıs duygular de gç Aille baskısı yüzünden orda patlamaya hazır bomba rahatı görunce öye bı seye yeltenmıs. Senın yapacagın bı sey yok allah akıl fikşr versin

0|0
    0|0
Yükleniyor...