Çok kararsızım.. Ona aşık olduğumu söylemeli miyim?

Hoşlandığınız biri var o da sizden hoşlanıyor yani hareketleri bnu gösteriyor fakat size açılamıyor.Aylar geçiyor aradan hala bir tık yok artık yeter buna bir nokta konulmalı diosunuz ve çıkıp karşısına' ben sana aşığım ' demeyi düşünüosunuz... OLay bu şekilde yardım istiyorum bir kız olarak bunu yapmalı mıyım?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Bu forumda aşk - sikiş - sokuş - sevişme konularında üstüme adam tanımam.

Doğa'da dişinin bir yeri vardır erkeğin bir yeri erkek kovalar dişi kaçar neyse olaya gelelim sen şimdi gider erkeğe seni seviyorum dersen çocuk senin için bişey yapmadan seni elde etmiş olucak ki bu istenilmeyen bir durumdur bir erkek için bu durum acaip bir ego tatminidir. Şimdi çocuk seni kabul eder etmesine ama ilerde illa bir sorun çıkar. Çünki senin için bir şey sarfetmeden kazandı erkek kısm nazı sever önündeki eti yemez diğer etlere saldırır kapiş.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• salak salak hareket yapma basit bir kız profili cizmiş olursun.arada uzuzn uzun bak salak degılse cocuk cakar merak etme..

0|0
    0|1
  • Yapmazsan o sana açılmıyacak boşuna bekleme harekete geç =)

0|1
    0|0
  • ya eğer cidden ortada bır aşka varsa yap derimm ilerde bunları güzel anılar olarak kalır .

0|1
    0|0
  • yap kaybedeceğin ne var ki?

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın kaybetcek bişey yok kazanabilceğin çok şey var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• önce senin hakkında ne hissettiğini sor

net bir şekilde söylemesini iste

ben mi yanlış anlıyorum emin olmak istedim sanırım hoşlanıyoruz birbirimizden de

evetse neyi bekliyodun bu belirsizlik ne zamana kadar sürecekti niye cesaret edemedin diye sor

hayır derse davranışlarının yanlış izlenim bıraktığını söylersin

1|0
    0|0
  • Canım aynı şeyi yaşadım artık diyordum ki ömür geçiyor neden bekliyorum, cesaretimi toplayıp konuştum. Ne mi oldu? Hiç sevmemiş meğer. Ama o kadar emindim ki. Aşık olduğun zaman onun her davranisindan sana aşıkmış gibi bir sonuç çıkarabiliyorsun. Gönlün varsa söyle ama reddedilme olasılığını da es geçme

0|0
    0|0
Yükleniyor...