BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ön dişlerim ayrık !

Ya of yaaa. Ayrık ön dişlerim. Çok değil ama yine de ayrı yani. Bu durum beni sinir ediyor gülmemi engelliyor. Gülerken ağzım kapalı gülmeye çlışıyorum böyle iğrenç yapmacık itici birşeye dönüşüyor. Gülmek bile zehir oldu. Ben bunu yaptırmaya kalksam ne kadara patlar ki bana:/

1|0
76

En İyi Kız Görüşü

• çok sevimli la

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• palı bişey değildir buraya sorcana google dayıdan rica etsende öğrensene.ila adama nebiliyim amq ara genelmüdüre sor lafını detitriyonuz.:P

0|0
    0|0
    • Cevap verme istemiyorsan. Burada sorulan her sorunun googleda cevabı vardır ona bakılırsa. BU siteye gerekte yok o zaman.. "amq" falanlı da konuşma. Gerizekalı.

• ii tamam sen haklısın.:P

• Geçenlerde Ronaldinho bile bir operasyon geçirmişti.

0|0
    0|0
  • Sookie sendin aşkım <3

0|0
    0|0
  • bende yaptırcam ya gülemiyom amk :D

0|0
    0|0
  • ne gereği var olduğun gibi kal

0|0
    0|0
    • ama ayrık ya:(

• ben sevmiyorum:D o ne olcaak

• bak bence öyle daha güzel duruyodur yani bir tatlılık vardır ;)

• Carpik olsa neyse de ayrik disler cok fazla itici. Tel taktir.

0|0
    2|0
    • tel mi onla hiç uğraşamam:D

• ok :D

Kızlar Ne Diyor 6

• öncelikle dişlerin gerçekten ayrık ve çene yapını etkiliyorsa bunu devlet hastaneleri yapıyor fazla bir ücrete gerek kalmıyor ama sdece dişlerin sana karşı bozuk görüküyor ve keyfi keder yaptırcaksan bu sana bıraz pahalıya patlarhemde fuzili bir masraf olur senin için bu seferde diş telleri kötü görüntü sağlıyor diye şıkayetçi olursun

0|0
    0|0
  • ya kaplama yaptırırsın oda ana dişini mahvediyormuş ve sürekli sızı ağrı yapıyormuş devlet hastanelerinde ücretsiz sosyal güvencen varsa özellerde de 300-500 falandır tel ise 3 binlira gibi bir rakam

0|0
    0|0
  • dişleri ayrık olanın zengin olacağını söylerler ama bu sana güzel bir teselli olurmu şimdi:)

0|0
    0|0
  • bence sevimli :D

bır kzı arkdşaım oda öyle çok yakışıyor ona ve gösede batmıyor :)

0|0
    0|0
  • ortodontiye git onlar bakar

0|0
    0|0
  • bende öyleydim tel tedavisine git

0|0
    0|0
Yükleniyor...