Hoslandiginiz bir kiz size cok ozledim diye mesaj atsa ne dusunursunuz?

hoslandiginiz kiz seni cok ozledim diye mesaj atsa ne yapardiniz, basiiit mi gelirdi yoksa sevinirmisiniz?

0|0
824

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• 1. Ben Duygularımın Karşılığını aldığımı Düşünmeye başlardım.

2. Kişiliğine Göre, Mesaj'ın Niyetini Anlamaya Çalışırdım.

3 Mesaj'ı İçinden Gelerek yollamış İse Aynı Şekilde Bende Özlediğimi Yazardım.

4. Bir Buluşma Teklif Etmesi için Onu teşvik Edicek Konular açardım.

5. Eğer Doğru bir Şekilde Buluşma Teklif Ederse, Benden hoşlanıyor Demektir.

6. Buluşmaya benden Önce geldiyse Seviyor Demektir .

Yeterlimi ?

1|0
    0|0
  • basit mi? çok saçma böyle birşey demek neden insanı basitleştirsin ki ve de bunu diyen kız seven insan der zaten bunu basit kız değil

0|0
    0|1
  • Bir iki dakika kadar kendime gelemem daha sonra mesajı tekrar tekrar okur ve cevap veririm ama heyecandan saçmalayacağım için o güzel dakikaları berbat edeceğim.

1|0
    0|0
  • basitmi o söylediğin mesajı atsın diye yıllarca bekleyen kızlar var biliyonmu sen :D

0|0
    0|1
    • var evet ama oyle bir mesaj gelmiyor ben atarsam da cevap gelmez diye korkuorm

• hoşlanmayı bir kenara koy o zaten artı bir puan ama düşün bir bakalım, herhangi sevdiğin bir insandan bir mesaj alman seni mutlu etmez miydi? Neden tereddüt ediyorsun ki? İnsan oyunlar oynayarak aşk yaşayamaz. içinden geldiğini yap aşkını ve ruhunu özgür bırak yoksa mutlu olamazsın. bunu da bir kenara yaz karizmatik bir cocuk zamanında böyle demişti der beni hatırlarsın hey gidi . neyse hadi ii geceler

0|0
    0|0
    • haklisin ama isler karisik biraz onun atmasi lazim bu mesaji

• Uçana kaçana.

• eywallah :D

• hoşlanmayi bırak sevdiğim kızdan bile duyamiyorum o 2 kelimeyi tabiki çok sevinir mutlu olurum

1|1
    0|0
  • sorunu görünce hemen hoşlandığım kızı aradım ama saat geç olduğu için şu an burda yazamayacağım şeyler söyledi. kendisine esenlikler dileyerek telefonu yüzüne kapattım...

0|0
    0|0
  • ben hoşlanıcam o mesajı attığına göre o da hoşlanmaktan fazlası var ama biz sevgili değiliz bu ney la

0|0
    0|0
  • hoşlandığım kızın, aramızda bir ilişki yokken bana "seni çok özledim" diye mesaj atması saçma olur :))))

0|0
    0|0
    • neden? sonucta seviyorsa nie sacma olsun

• dedim ya; aramda herhangi bir ilişki olmayan birine neden "seni çok özledim" diye mesaj atayım ki ? :) bence yapma

• hoşlanan birisi özledim diye mesaj atmaz? özlemek ya çok iyi sevgili olmalısın ya da ayrı şehirlerde olursunda özlersin mesaj atarsın özledim diye

0|0
    0|0
  • mesajı yanlışlıkla gönderdi heralde der geçerdim :D

0|0
    0|0
  • böyle bişey olmaz.. ilk hareketi erkekten beklerler

0|0
    0|0
  • Basit gelmez küçük bir tebessümü bile yeter.

1|0
    0|0
  • bana değer veren bir kız için gerekirse ölürüm!

1|0
    0|1
  • Seviyorsam mutlu olurdum.

1|0
    0|0
  • Yeyim onu ben yeyim yeyim :)))

0|0
    0|0
  • benimle evlenir misin -_-

0|0
    0|0
  • hoslandıgını nerden biliosn

0|0
    0|0
  • hemen sevindirik olmam. temkinli olmak iyidir.

0|0
    0|0
  • eee beni değil herhalde kimi özledin lan derim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 8

• geçmişte benim hoşlandığım bir adam bana çok özledim diye mesaj atsa tınlamam şahsen. geçmişte değerimi bileydi. erkek bir aradan sonra çok özledim diyorsa boşta kalmıştır diye düşünürüm ve geri dönmem.

0|0
    0|0
  • Sevinir mutlu olur geri yazar sen yazar derken basit kalir unutulur gidersin.

0|0
    0|0
  • hoşlandığım bir kız yok

1|0
    0|0
  • özlenmek güzeldir özlemek daha da güzel

1|0
    0|0
  • Aasdg hoslandıgım bir kız yok abla..

1|0
    0|0
  • Doğal birsey.