Gerçek bir sevgi istiyorum. Bunu bulabilmek için ne yapmalıyım?

artık geçici erkek arkadaslar değil de ömrümü geçirecegim bir sevgili istiyorum..beni gercektn sevsn sahiplensin istiyorum..çok mu sey istiyorum? bunu bulabilmek icin ne yapmalıyım?(tabi dini kurallar çerçevesinde)

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• hmm Seni çok iyi anlıyorum. Aynı durumu Bende yaşıyorum.. Senin niyetin çok iyi herkes anlamaya bilir.. Ve Sen aşırı iyi niyetli birisin Allah Kalbine gönlüne göre versin canım.

Bunun içinde korkup endişelenme.. Allaha dua et. Hayırlı olan Senin olsun. hem Allah herkesin Kalbine Göre Kaderine yazıyor zaten birilerini Senin kalbinin Temizliğine karşılık verecektir Allah sen Kendini üzme..

İstediğin Çok Bişey Değil hakkın bu Senin.

Benimde hakkım.

Herkezin hakkı..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• insanlar kendilerini anlatmazsa ben burdaıym demezse birbirlerini tanıyamazlar ki belkide birbirini çok sevecek iki insan ikisi de sessiz ben burdayım demiyor o yüzden gerçek sevgiden mahrum kalıyor o yüzden eğer karşındaki ile gerçekten adam akıllı ilişki istiyorsan bunu ona göstereceksin o da istiyorsa ben burdayım der zaten ama bunu iyice tartman lazım ki doğru kararlarveresin

0|0
    0|0
  • artik gecici sevgili istemiyorum derken?,... abi bu turk kizlarinin yuzbin milyin kisiyle cikip sonra ayyy evlilik yasim geldi duzgun ask istiyorum demeleri yokmu o duzgun sevgili sana ey ademin kizi aklin simdimi basina geldi diye sormazmi

0|0
    0|0
  • Sabırlı ve yapıcı olmalısın. İnsanları iyi tanımalısın. İstemekle olmuyor sadece. Emek, çaba göstermek gerekiyor.

0|0
    0|0
  • pencere kenarı olsun, şöför arkası olsun,hemde ucuz olsun .

her rengi boyadın fıstık yeşili kaldı.

anadoluda bu tarz istekler için söylenen iki lafı yazdım. kendine uygun olanı sen seç artık:))

0|0
    0|0
  • üfürükcüye git :- dini kurallar çerçevesinde deyil ahlaki kurallar çerçevesinde olmalıydı

0|0
    0|0
  • doğel bişi istiyorsun ama sakın burda arama derim kimseye güvenme burda

realde bul birini ehli imanlı namazlı niyazlı birini ve ALLAH korkusu olan birini bul

0|0
    0|0
  • dini kurallar çerçevesinde böyle birini bulmanın yolu ALLAH a bol bol dua etmektir başka yapacak birşey yok :)

0|0
    0|0
  • Haklısın sana katılıyorum bende aynı fikirdeyim senle ama o kişiyi bulmak çok kolay değil. Bende uzun bir ilişki istiyorum çünkü etrafıma baktığımda tanışıp çıkıyorlar sonra bir bahane bulup ayrılıyorlar tam ısınmışken tam alışmışken birbirlerine bişeyler oluyor ve sonu ayrılık. Ben o şekilde hemen bir bahane bulup ayrılan bayan değilde benim yanımdayken kendini mutlu ve güvende hisseden ve kendi kedine benim bir sahibim var o da sevgilim diyen bir bayan henüz bulamadım. Bulur muyum onuda bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Bundan başka bir şey düşünen bir kız bulunca ona evlenme teklifi yapıcam

0|0
    0|0
  • dini karıştırmasaydin kendimi aday sunardim :))

0|0
    0|0
  • işin zor gerçekten allah yar ve yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • bende

0|0
    0|0
  • eeee yaş kemale eriyor tabii. bu işler kısmet işi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• deli gibi sevecek, ömür boyu sürecek, gözlerimde tüteceek bir sevgi istiyoruum :) ne de güzel bir şarkıdır o öyle... gerçekten aşık olmak aşkı yaşamak istiyorsun sen. dünyanın en güzel şeyni istiyorsun. bir arkadaşım var sevmek sevilmek istiyor nerde serseri züppe onla çıkıyor sonra da kanka beni hiç sevmemiş diye ağlıyor. doğru kişilere yaklaş gerçekten tanı ve gerçek uyumu ara derim.

0|0
    0|0
  • burda aynı senim gibi birini arayan biri var canım...tanışın belki olur

0|0
    0|0
    • ben o kisinin nasıl biri oldugunu karakterini hicbi şeyini bilmiyorum..onun icn böle sanaldan olmazz!

• tamam iste bn de tesekkür ettim sna.atarlanma

• rica ederim canım benim..

Yükleniyor...