Her önüne gelene aşık olmak:)

erkek milleti güzel bir kız gördümü hemen o an aşık olur..acaba sebeb nedirki:):)

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık olmak değil Hoşlanmaktır yani hoş bulduğun bir bayandır ama Huyu suyu herşeyi hoşuna gittikten sonra belki aşık olabilir Davranışları hoşuna gider aşık olursun falan filan ona bakarsan kızlarda önüne gelen bir çocuğa çok tatlı diyebiliyor bu olabilecek şeyler abartmaya gerek yok kızlar güzelse elbet bakılacaktır... ama sevgilin varsa zaten gözün başkasını görmez şahsen öyle olacağını düşünüyorum çünkü kızlara bakmayı sevmiyorum iyi kız bulmak artık zor gibi geliyor bana herkes te bir tuhaf davranıyor inş herkes gönlüne göre biri bulur gönlüme göre biri bulcak olsam çok sevimli ve utangaç bir kız bulmak istiyorum inş. istediğim olur ya :S

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• yanlışınız var bayım erkek milleti her güzel kıza aşık olmaz. her güzel kıza hayranlık duyar ve hoşlanır. üstelik bunu aşk sanır. oysa insan bir kez aşık olur. ve gerçek aşk, yanındayken bile onu özlemek, onsuzken zor nefes almaktır. ama beyler gayet güzel nefes alıyor, iki gün sonra başkasını buluyor. yani aşık olmuyor, hoşlanıyor sadece.

0|2
    0|0
    • bayan benim neyi kassettimi herkez biliyor zaten. ben fazla açık yazmadım..

• Kesinlikle katılıyorum.. aşık olmak nedir ya.

• söyledikleriniz kızlar içinde geçerli yani yakışıklı erkek gördüklerinde hayranlık duyar ve hoşlanır üstelik bunu aşk sanar...üç gün sonra başkasını bulur...

• Erkek milleti her kiza sahip olmak ister doyumsuzlarda ondan. Sipsevdiler her gulden bal almak isterler hepsi bukadar :P

0|0
    0|0
  • kızlarda da var sdc size özgü değil kalbin boşsa şıpsevdi oluon

0|0
    0|0
  • Bence aşk değil hoşlantıdır oda böyle bileyim etkisiyle şeyediyordur

0|0
    0|0
  • Aşık değil.. Şıp sevdi anca.

0|0
    0|0
  • edepsizliklerinden ayol başka bişeyden değil:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1|0
    0|0
    • çadfjadksljadsladsıaosjasdıasdja aı :D:D:D:D:D:D:D sesli güldüm !

• aşık olmak denmez ona beyenmek ve sex yapmak istemek denir :D

0|0
    0|0
  • şıpsevdi ayran gönüllü ne dersen de artık

0|0
    0|0
  • aşk denmez ona.test sürüşü kafi

0|0
    0|0
  • Her zaman erişilemeyenler gözde üstündür ..

0|0
    0|0
  • SEBEBİ OVER DOSE ABAZALIKTIR

0|0
    0|0
  • ilk aşkında ya da ailesinde göremediği şevkati karşı cinste arayanlar onlar, benim abaza olarak belirttiğim, halbuki adam akıllı karaktere sahip olup teş eşliliği seçseler ve oturup yerlerine doğru insan için doğru kişi olmaya çalışsalar, kendileri için doğru insanı bulabileceklerine eminim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...