Ahmet kaya neden vatan hainligiyle suclanmistir

Ahmet Kaya icin neden vatan hainidir diyorlar. ahmet kaya sadece turk ve kurt halkinin karesligini istemis ve bu ugurda surgune gonderilmistir

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Serdar ortaç bir ara uydum kalabalığa misali şhow yapmıştı daha sonrasındaki pişmanlığı herşeyi anlatıyor bence.

Bugün aynı şey olsa böyle bir tepki asla göstermem. Şimdiki hükümetimiz bize birlikte yaşamayı öğretiyor. Bunu anlamamızı gerçekten istiyor. Osmanlı İmparatorluğu’nda nasıl onca millet bir arada yaşadıysa, ABD’de o kadar etnik grup bir bütün olabiliyorsa biz de başarabiliriz. Başarmalıyız. Bu konuda son sözüm: Ahmet Kaya’nın o gece linç edilmesinde rol oynadığım için çok pişmanım. Bugün olsa bu tepkiyi asla vermem. Kürtçe şarkı okunmasını destekliyorum ama asla şehit görmek de istemiyorum. Birlikte yaşamayı öğrenmemiz gerekli.

serdar ortaç

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Ahmet kaya çocuk katili aponun resmi, ve sözde kurulacak olan kütdistan bayrağı altında konser vermiştir. Yani apoyu savunmuş dağa çıkanları savunmuştur.

İnin kardeşler derdiniz ne güzelce çözelim anadilde eğitim mi gelin bir konuşalım diyebilmişmidir. Hayır o bayrak ve o resim altında konser vererek onların yaptıklarını doğal karşılamıştır.

1|0
    0|1
    • Fazlası var eksiği yok ama bazıları onu bile geçtiği için vatan haini değildir denilebiliyor, tut birini vur öbürüne.

• Herşeyden önce bir sanatçı yanı sanatçı olan herkez siyasete bulaşmamalıdır sadece sanatını icra eder. bu böyle olmak zorunda çünkü sanatçıdır.. ewet kabül ediyorum Ahmet kaya şuana kadar en iyi şarkıcı ve sanatçıydı onun yerını dolduracak bir kişi daha gelmez ama vatan haini ne yazık ki.

0|0
    0|1
    • Ona yapılanların sadece onda birini sana yapsalardı emin ol hainlik yapacak bir vatanı bile bulmazdın kendine. Ne yazık ki vatan haini sizin gibi zihniyeti bozuklardır Ahmet kaya gibileri değil !

• Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler..

O zamanlar şimdiki gibi meclis PKK'lı kaynamdığı için Ahmet Kaya'nın masum türküsü insanlara fazla geldi..

0|0
    0|0
  • Sürekli Türkiye Cumhuriyetini aşağılayan şarkıları, sözleri vardır siz bilmezsiniz bunları araştırman lazım derinden

0|0
    0|2
  • kendi ana dilinde bir şarkı okuyup klibe çekeceğini söylediği için vatan haini ilan edildi ...

0|0
    0|0
  • Ahmet kaya candır ...

0|2
    0|0
  • Ahmet Kaya Masumdu

0|1
    0|0
  • hürriyet gazetesinde ahmet kayanın konser yaptığı platformda sözde kürdistan haritasının yer aldığına dair bir yalan haber yayınlandı ahmet kaya da bu gerekçeyle hain ilan edildi fotoğrafın sahte olduğu ortaya çıktığında ahmet kaya ölmüştü ahmet kaya masum bir vatanseverdir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ahmet Kaya' nın sanatçı kişiliğini çok başarılı buluyorum şarkılarını da dinliyorum.Vatan hainliğiyle suçlayanlar kendileri ne kadar vatanseverler tartışılır.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ahmet kayayi cok severek dinliyorum. Yaptigi sanata ve sesine asik bir insanim

Bu konuya benim de takilmadigim soylenemez. Orturdum bilgisayar basina. Hakkindaki belgeselleri izledim. Bu ulke icin neler soylemis onlari arastirdim. Bir roportajinda soyle diyor ' Ben Edirne'den Ardahan'a Bu ulkeyi cok sevdim ve oldugum zaman benim icin vatan hainiydi demesinler ' konserlerinde attigi sloganlarla domokrat oldugunu kabullenmistim. Bir gun facebookta dolasiyordum sans eseri bir video denk geldi ahmet kayanin vatan haini oldugu ile ilgiliydi. Actim ve o kadar sasirdim ki. Bir sarkisi vardir ahmet kayanin bilirsiniz belki sozleri soyledir "kurduz olene kadar kurduz sonuna kadar vallahi biz dostu ozledik" Bu sarkisini soyluyordu. Ve sarki su sozlerle degistirilmisti. "kurduz olene kadar, kurdiz sonuna kadar, vallahi biz apo yu ozledik " umarim anlamissindir ahmet kayanin nicin Bu sekilde sifatlandirilmasini.. Ancak ve ancak sanatina kimse laf soyleyemez..

0|0
    0|1
  • Kaya ya hain diyen ne türktür ne kürttür.dikkat

0|0
    0|0
Yükleniyor...