Konuşuruz bir ara dedi

merhaba.3 haftalık başlayan bir ilişkim vardı.bunun 10 gününü ayrı geçirdik benim tatilde olmam nedeniyle.kendisine görüştüğümüz süre içinde çok şımarıkça davrandım.sürekli tersliyordum hem başbaşayken hemde arkadaşlarının yanında.en son terslememde o da bana karşılık verdi sözlerle ama benimki kadar ağır laflar sokarak değil.benimde zoruma gitti ağlayarak bulunduğum ortamdan ona görünmeden çıkıp gittim.sonra dan o kadar üzüldüm ve pişman oldum ki dayanamayıp aradım ,sms ler attım.ama o cevap vermedi.iş yeri telefonundan aradım o numaraya cevap verdi .olmaz dedi ben olgun bir kız istiyorum dedi seninle huzurlu değilim dedi.arama dedi.ben yine 24 saat sonra sms attım.bunları yapmamın nedeni onu yürekten sevdiğimi fark etmem.bir karç sms den sonra yanıt verdi.eleştirdi suçlad beni.içimden gelen samimi duygularımı yazdım.lütfen kötü bir cevap yazma kalbim ağrıyor yeterince üzüntüden dayanamam dedim.o da konuşuruz bir ara dedi.sizce arayacak mi?
Güncellemeler:
bugün iş çıkışı görüşeceğiz.dün gece 1 saate yakın uzunca konuştuk.daha doğrusu o konuştu.ağzına gelen her hakarette bulundu.çok kötü oldum.bakalım nolacak
cumartesi günü görüştük.herşey çok güzeldi.yanlışı doğruyu herşeyi konuştuk.hatta elle elle bile tutuştuk.akşam beni eve bıraktı.gece uyumadan önce de mesajlaştık.amaaaaa dün hiç aramadı.ben 1 defa aradım ve 3 kerede mesaj attım.halen ses yok.çok ilginç...
şimdi mesaj attı.kafam karışık diye
zaman istedi.
1 aydır herşey güzel giiyordu.taki dün akşama kadar.konu konuyu açtı mesajlaşırken evliliğe gteridm o da taktın bu evlilik konusuna dedi bende kızıyorsun diye üstüne geliyorum dedim.bırden arama beni dedi. olgun olamdıüım ve çocukça davrandığım için.acaba kendisinin bir ilişkiyi aniden mesajla bitirmesi çok mu olgunca bir davranış?

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz serbest yasamak istiyor. Hayatında çok fazla bağımlılık veya değişiklik istemiyor. Ayrıca birbirinizi kalıba sokmak şekillendirmek istiyor gibisiniz. Özellikle karşı taraf. Bence sende aynı şekilde davran. o yazmazsa sende yazma arada sen yaz cevap yazmazsa sende yazma o yazdığında hemen atlama bir süne sonra yaz. İşin varsa bazen felan onu ertelemeyi bil. Ara ara da ona öncelik ver. Bu şekilde zamana bırak. Baktın gidiş değişmedi seni mutlu etmiyor. Hemşireden nişten makas iste. Zira operasyon zamanı gelmiştir. Ama kendini once onsuzluğa alıştır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Şımarıklığın da espirininde ciddiyetinde bir dozu var. herseyi ölcüsünde yasakam gerekir diye düşünüyorum. Siz bu haliniz adamı alt üst etmiş kafasında bir yığın soru işareti oluşturmuşsunuz. Hem ne demek tersledim şımarıklık yaptım. En büyük hatalardır bunlar. sabretmemek kapris veya taktik davranışlar vs. kendi elinizle kendi ilişkinizi bitiriyorsurunuz. sadece siz olun ve yaşayın zaman size ne sunarsa onu yaşayın. aşkınızı sevginizi ve sevgilinizi kalıba sokmaya çalışmayın derim ben.

0|0
    0|0
    • zaten bu siteden de ağzımın payını aldım.geneli aramaz bekleme diyorlar.herkes hata yapıyor hatamın farkındayım.keşke bir sihir olsa düzeltme imkanım olurdu

• bu senin elinde ama düzeltilmeyecek hiç birşey yoktur. sabır ve sukünet önemlidir.

• aynı hataya bende düştüm zamanında.

seven zor bulunuyor. önemli olan böyle insanları kaybetmemek. sevgi de hak edilene sunulan bir armağan değil mi sizce?

0|0
    0|0
    • peki noldu aradımı? zaten kıymeti hep ayrılıklardan sonra anlıyoruz

• sonra ben bulamadım onu. ama benimkisi o zaman çok küçükdü yıllar önce 17 yaş gibi bildiğin cocukdu 12 yaş seviyesinde davranıyodu.. sevgide olgunluk önemlidir. aşk herşeydir. onu bulamadım aradım aradım.

sevenden asla zarar gelmez. böyle fırsatları kaçırmamalı insanlar.

• O seni seviyor arar ama kusura bakma ama sende eşşeğin a... suyu kaçırmışsın. Üzme adamı :) Sen de üzülme tamam.Sevgilerle...

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim yormunuz için.asla ama asla üzmeyeceğim.

• tamam:) çok iyisiniz ya .bakış olaylara bakış açınız bu kadar gerçekçi ve ılımlı oalamaz

• teşekkür ederim :) hissediyorum olayları diyelim :)) güzel haberlerini bekliyorum.Kötü de olsa sonuç bildir bana ki seni teselli edebileyim :) Sevgilerle...

• 30 yaşına gelmişsin ergen tribi yapıyosun ablacım aramaz bence .

0|0
    0|0
    • tamam bunun farkına vardım.çünkü değer veryordu ve bende şımardım.pişmanım.defalarca özür didim ve o olgunluğu ona göstermek için şans itiyorum.hiç mi şansım yok :(

• Ablacığım güzel bşy zaman istemesi :)) Akışına bırak Allah'a havale et hayırlısı de.Sevgilerle...

0|0
    0|0
    • güzel olan ne? herkes zaman ayrılık dıyor

• peki:) zaman kavramı ucu açık.ne kadar bekliyeceğim:) çok soru sordum ama

• Yok sor tabi ki bildiğim kadarıyla cevaplarım ama laf sokma :) O seni arayıncaya kadar bekle.Bu vakitte sende sanki o hiç olmamış gibi kafanı başka şeylerle meşgul et.Aklına onu getirme :) Bir bakmışsın mesaj atmış;Seni seviyorum demiş :))

• ben olsam aramam :D cocuk musun trplerler atarlar yapıyon sahsen benım zoruma gider ordan cekıp gitmen adam haklı

0|0
    0|0
  • gerçekten sevdgını dusunuyor ve hıssedıyorsan bırakma mucadele etmeyı..gurur meselesı de yapma..bi şekilde ozur dıle..dönecektır emın oll..

0|0
    0|0
    • mücadele ediyorum ama sms ler le onu boğup kaçırmaktan da korkuyorum

• evet.beklemekten başka bir şansım yok değil mi :(

• walla müdür istersen bı sekılde ulasırsın bence..belkı bıraz zaman alır o kadar..artık gerısı sana kalmıs..

• Hay allah. Neden size hakarette bulunuyor ki?

0|0
    0|0
    • benim onu rencide ettiğimi ve dalga geçtiğimi düşündüğü için

• teşekkür ederim

• Vallahi bundan size yar olmaz bence. Ne demek kafam karışık? Son derece kararsız 1 insan bu.

• aramaz seven erkek böyle yapmaz

0|0
    0|0
  • Konuşuruz bir ara, dediğine göre arayacak.

0|0
    0|0
    • Seni kalbin kırılmadan terketmeye çalışıcak dedi bir arkadaş umarım öyle birşey olmaz

• Güzel. Umarım yeniden birlikte olursunuz. Size şimdiden mutluluklar diliyorum.

• Seni kalbin kırılmadan terketmeye çalışıcak

0|0
    0|0
    • bu da aklıma geliyor:(

• çok doğru şeyler yazıyorsunuz . inşallah affeder inşallah

• Tecrübe sahibiyim, ben herşeyi alttan almıştım ama çekip giden o oldu tekrar. Şimdi acılar içinde beni böyle mal gibi bıraktı. Oysa ki ona bırak vurmayı salak bile demedim hiçbir zaman. Sadece o değil hiçbir kıza vurmadım ben. Çok ka*ar kızlara bile en fazla salak dedim yüzlerine karşı, rencide olmasınlar diye. Arkalarından sövdüm tabi. Neyse yani o kadar kibar davrandım ama yine giden o oldu ve ben o gelse yine it gibi severim onu ama adamlığımı, efendiliğimi kullandı resmen

• yaş olmuş 30 35 dediklerine bak

0|0
    0|0
    • ama sizde suçlarsanız nasıl yardım alacağım :(

• bence aramaz o yaştaki insan ki arada sevgi aşk vs de yok gibi gözüküyor ben sadece sevdigim insanin bu hatasini affedebilirdim

adamın evlenme vakti gelmiş uğraşmicak tabiki

• seviyorum diyordu :(

• konuşuruz bir ara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Naz yapmak ile şımarıklığı karıştırmasaydınız bunlar olmazdı...

Ben olsam aramazdım sizi... Ama seviyorsa kişi arayabilir o da bir ihtimal... Siz sakın üstelemeyin...

0|0
    0|0
  • konusuruz bır ara dıyen aramazz

0|0
    0|0
  • içime doğdu 3 vakte kadar arayacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...