İlişkide erkeği sıkmamak için ne yapmak lazım?

erkeği sıkmamak için ne yapmak lazım nelerden sıkılır erkekler
Güncellemeler:
umrumda değil valla su saatten sonra cehennemın dıbıne gıtsın aradım sımdı,sesın kulagımı tırmaladı bı an dedı bana hoperloru kıstı falan

0|0
416

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin verdiği şu cevaplardan anladığın üzere sal gitsin:p

1|0
    0|0
    • aynen ya :))

• :) elbette sıkmak da iyi değil ama erkekler de biraz anlayışlı olmalı sonuçta bir kız üstüne düşüyorsa sevdiği içindir:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• üç saniyede bir mesaj atma. aradığında cevap vermesse veya meşkule alırsa bir daha arama o dönene kadar. her dk nere gidiyorrsun nerdeydin deme.

0|0
    1|0
  • doğal olmak lazım, yapmacık hareketlerden uzak durmak gerek. olayları da akışına bırakmalısın. kontrol manyağı olmamalısın.

0|0
    1|0
  • alışverişe götürme

saçma salak arkadaşlarınla tanıştırma

ne zaman evleniyoruz diye sorular sorma

neden elimi tutmadın neden unuttun bugün günlerden ne diye gerzekçe sorular sorma

bırak istediği zaman arasın istediği zaman konuşsun ve telefonu ilk o kapatsın...

0|0
    1|0
    • Yok yaa biz kızlar malmiyiz bakıyorum da devir erkek naz devri olmuş saydiklarini hepsini de yapıyorum alışverişe bile götürüyorum hemde bugüne kadar çıktığım sevgililerimle tam tersi bağlandılar bana oğlum siz neyin kafasindasiniz ilişki bunu adı çelişki değil

• @Asdkader istirnalar kaideyi bozmaz

• hareketleriyle belli eder veya dile getirir bu durumda kendisine yârin istersen kendine vakit ayırabilirsin arkadaşlarınla görüşebilirsin dediğinde mutlu olur

0|0
    0|0
  • kendin ol rol yapma!

ilgi ve alaka dıye ne kendını bog,nede karsındakını!

herseyde bır cetrefıl arama!

ve asla kucuk hesaplar pesınde olma!

0|0
    1|0
  • Uyumlu bir çift değilseniz ne yaparsanız yapın bir taraf muhakkak sıkılır...

0|0
    0|0
  • fazla kıskançlık yok sürekli mesajlaşma yok abuk sabuk kavga çıkarma yok yok iyi geceler demedi yok bilmem ne kapiş

0|0
    0|0
  • kadın doğallığını yitirip yapmacık davranmaya başlayınca erkek sıkılır...Bu kadar inan !

0|0
    0|0
  • çocukça davranma olgun ve kendin ol yeter

0|0
    0|0
  • Suyuna git ;)

0|0
    0|0
  • erkeği sıkmamak lazım işte :D

0|0
    0|0
  • Çok kıskanç olma yeterli.

0|0
    1|0
  • işte ben olsaydım öyle demezdim

0|0
    0|0
  • Cok soru sormazsan problem yok

0|0
    1|0
  • İlilskide kadini sıkan ne varsa onu yapmak lazım

0|0
    0|0
  • çok konuşmaman lazım üstüne düşmen lazım cınım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Trip atma gereksiz yere kuruntular çıkarma aşırı kıskanma .

0|0
    1|0
  • bunlar trip sevmıyorlar. takmayacan dötüne. sonra pervane olsun etrafında bu böyle

0|0
    0|0
  • onları çok önemsememek lazım =))

1|0
    0|0
Yükleniyor...