Ağzı bozuk kız ???????????????????

ya şu ağzımın ayarı yok epeyi bir bozuk yani küfür ediyrm argo konuşuyorum aslında ben halimden memnndm ama hoşlandığımı çocuk pek bir beyefndi ona ayak uydurmam lazm bu konuda önerinz var mı hani nasıl küfür etmyebilirim ya da nasl argo konşmyabilirm ?

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• küfür eden kız iticidir basittir ve hiç bir erkek küfür eden kızla ciddi düşünmez eğer erkek arkadaşına değişme sözü verip gerçekten değişirsen bir şansın olabilir aksi halde o seni eğlenmelik kız olarak kafasına koyduğuna adım gibi eminim

0|0
    0|0
  • nasil kufur ediyosun merak ettim dogrusu erkek gibi etmezsin heralde!

0|0
    0|0
  • alışmışsan zor biiraz ama yanında gayret et konuşmamayaa

0|0
    0|0
  • kendin ol *mk başkasına göre yasayan hatunda bana göre iticidir

0|0
    1|2
  • ımm söv bana sövvv

0|0
    0|1
  • sorma mk :D

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap illa ağzndan kaçacaktır :)

0|0
    0|0
  • istedigin kadar güzel ol bozuksa hic degerin yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Unutmayın ki siretler suretlere tesir eder. İçinizde ne besliyorsanız dışarınıza da onu aksettirirsiniz. İşe Kalbinizden başlayın...

0|1
    0|0
  • Seni sevcek olan böyle sevsin s.ktr et :D

0|0
    0|1
  • bi daha kötü konuşursan ağzına acı biber sürerim

0|1
    0|1
  • kendini frenle

0|0
    0|0
  • kufurlu konusan kizlarin ne kadar itici olduklarini(disaridan bakinca) idrak etmeye calis,kendiliginden birakirsin .ayrica gereginden fazla guvenme kendine.bunu neden mi yazdim? zira sosyal ortamlarda kufurlu konusmak ozguven gerektirir.ha ,ben demiyorum pisirigin birine donus.sadece,bunu biraz dengelemeye calis.iste bunlari yaparsan yol katetmis olursun kanimca.

0|0
    0|0
Yükleniyor...