Şaçımdaki sirkelerden nasıl kurtulurum?

şaçımda bir sürü sirke var artık hayatı dar ettiler bana bir türlü kurtulamıyorum kimse görmesin diye dışarı bile zor çıkıyorum artık bunaldım ne olur bir çözüm yolu gösterin

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Gaz yağı ile yıka sonra yarım saat kafanda kalsın. Şampuanla temizle ve bunu sirke ve bitlerden kurtuluncaya kadar her gün yap, hala tam çözüm olamıyorsa sağları kısa kestir ve denemeye devam ediver.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• saçını kazıt etkili çözüm

0|0
    0|0
  • 3 numara vurdur saçları ne kkesin çözüm

0|0
    0|0
  • bendede vardı zeytinyagı sürdüm biraz bekledim sonra tarakla taradım bir dahada olmadı dene

0|0
    0|0
    • nasıl yapıcam nasıl uygulanıyo ?

• saç tiplerine yedir sonra tarakla tara onlar tara takılacam ama tarak sık dişli olsun

• bitin adı ne zamandan beri sirke oldu ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sirke oluncaya kadar aklın nerde idi basına kına yak geçer :)

0|0
    0|0
    • nasıl kına ? bildiğimiz kınamı nasıl yapıcam

• Baska ürün dene

• canım ekledim kabul edermisin

• Dert etme git bir eczaneye al ilacını düzenli ve sık sık kullan kurtulursun .

0|0
    0|0
    • antibit kullandım kaç aydır geçmedi bir türlü tavsiye edebileceğin bir ilaç var mı?

• canım fayda ediyomu bunlar ? inan çok zor durumdayım sen kendine kullandınmı fayda ettmii

• Ben kullanmadım ama bir arkadastan doğru biliyorum o faydasını gördü

• saçını 4 numara falan yaptır. Sinir oluyorum çoğu kız ayy saçlarıma kıyamam falan diyor ne kıyması ya bitli bitli gezmektense kestirin kurtulun kökü sizde gıcık etmeyin insanı

0|0
    0|0
    • kuaför kesmezki şaçlarımı bu halde ? birde ço kzor uzuyo zaten :(

• kısa kestirince kurtulurmuyum peki

• evet baya kısa kestir sonra ilaç kullan sürekli temiz tut ama baya kısa kestir 4 numara falan

Yükleniyor...