Arkadaşınızla yakınlaştınız mı?

Bunu yaşayanlar eminim ki vardır içimizde, engel olabildiniz mi bu duruma? Yoksa engel olamayıp cinsel duygusal şeyler yaşayan var mı içinizde?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• ben hayatım boyunca erkeklere hep mesafeliydim. hep kız arkadaşlarım oldu çevremde. hiç erkek arkadaşım olmadı. bir erkek ya hayatımda herşeyim olur, sevgili, sözlü, nişanlı ardından düğün dernek vs. ya da hiç bir şeyim olamaz. kız - erkek 'arkadaşlığını' samimi ve inandırıcı bulmuyorum. doğru yaptıgımı da düşünüyorum. sözde kardeş olan kız - erkek yakınlaşmaları hiç hoş değil, kardeş ayagına asılma durumları oluyor vs. ben de bunları yaşayacak bir kız değilim. o yüzden sevgilim dışındaki hiç bir erkekle güler yüzle, içten, samimi konuşmuşluğum bile olmuyor.

0|0
    0|1
    • O neden kaynaklaniyor biliyor musun ? Kadin erkek dostlugunda da iyi bir dostluk kurulabilmesi icin cinsel cekim sarttir. Bu yuzden kardes sifatiyla dolassalar bile bir ihtimal vardir..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• çok nalet bir duygu. küçüklüğünden bu yana sadece onu görmüşsün tam 4 yaşından beri ilk tanıdıgın arkadasın.. yan apartmanında oturuyo futboluna kadar beraber oynamışsın 16 yıl sonra dertlesirken geliyo dudagına yapısıyo.. bsey hssetmeyı bırak bsey yapmadıgım halde kendımden bıle nefret ettım..

0|1
    0|0
  • Yakınlaşmadım ama, içimde belki duygular beslemiş olabilirim. Benden sadece birkaç yaş büyük amcamla bile hayalini kurmuştum. Ama evlenmeden hiçbir yakınlaşma olmayacak tabiisii :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok yaşamadım hiçbir zaman çevremde arkadaşım dediğim insanla öyle birşey yaşamadım.

0|0
    0|0
  • Arkadaş demeyelim kuzen :) Cinsel de şöyle onu ellerimle boşalttım :) ve göğüslerini emdim :)

0|0
    1|1
  • Sex sıradan kişiyle yaptığında sadece sexdir ama sevdiğin kişiyle yaptığında tutkudur :D <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...