Mutlu olmak ıstıyorsan sevdiğini değil seni seveni sev. Bu söz ne kadar doğru?

2-3 yıldır yalnızlıktan ölebilirim o seviyedeyim. O kadar zor geçtiki bu seneler. Hergünüm birbirinden beterdi. bir nevi depresyondaydım. Halada pek atlatmış sayılmam. Ama okuldu dershaneydi biraz sosyallik fena olmadı. Hiç değilse çok takmamaya çalışıyorum. Ama kimi sevsem olmuyor. Sevmeyi boşverelim. En ufak bir hoşlantım olsada bir şey çıkıyor sonunda olmuyor. Bugüne kadar hiç aşkı yaşayamadım. Yani 2-3 çıktığım oldu ama yok nafile. Aşk değildi tabi. Bana aşk dostluk arkadaşlık vs yasak heralde. Dostumda yok. Boş boş bir avuç çıkarcı arkadaş. Neyse işte dediğim gibi olmuyor. Ama beni seven birisi var. Aynı okuldayız. Lise sonum bu arada. Çocuk iyi birisi ama ona birtürlü kendimi yakın hissedemedim. O beni seviyor. 3 gün çıkıp bir aptallık edip umut verdim bide üstüne. Ama yalnızlık öyle lanet bir şeyki yeneceğimi sandım onu. Ama halada ona aşık değilim soruda yazdığım söz sizce ne kadar doğru olur?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Mutlu olmak istiyorsan dogru insanı sev ve onun sevmesini sagla.

Dogru söz budur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• sana soyle soyleyım bu piskolojik bir durum bende senin gibi takıntılı bir insanım ama takıntılar hep bugune kadar insan kaybettirdi yanlızlıgı sevgiliyle dolduramassın arkadaşım öyle bir dünya yok açıkcası.

0|0
    0|0
  • bi yandan saçma sevmediğin bir insanla mutlu olamassın ama bir bakıma doğru çünkü seven insan sevdiğini mutlu etmek için herşeyi yapar karşıda ki sevmesede..

0|0
    0|0
  • bence doğru.. kimi sevdiysem kazık yedim hayatım kaydı beni çok seven biriyle beraberim gayet mutluyum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu söz biraz doğru oda ileriye doğru biraz biraz birseyler hissetmeye başlamıssan doğru olur ama hiçbirsey hissetmıyorsan hayat onunla geçmez canm. Onu üzmeden kırmadan ben seni çok denememe rağmen sevgili olarak göremıyorum sana güvenyorum senınleyken sıkılmıyorum ama sevgili olarakta göremıyorm gibi cumleler söyle ve buraya yazdıklarını onada anlat ben cok yalnızım filan diye.. Onunda daha fazla ilerleterek kalbni kırmamıs olursun :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...