Kilolu bir kıza aşık olabilir misiniz?

Kilolu bir kıza aşık olabilir misiniz? Olsanız bile çevreniz aileniz ne der diye vazgeçer miydiniz?

0|0
939

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır kilolu olmuş zayıf olmuş ne farkeder? Bu ırkçılık gibi bir şey. Banane ben seviyorsam eğer kim ne derse desin fikrimi değiştirmem. Ayrıca benim görüşüm: Kilolu kızlar çok daha güzel oluyorlar.

2|0
    0|0
    • Sokakta yan yana görünmekten utanmaz mısın? üstelik istediğin her kızı elde edebilecek kadar yakışıklıysan?

• inşallah biraz da nasip kısmet gözüyle bakıyorum artık ne biliyim. seninle sohbet güzeldi sağol ben uyku moduna geçiyorum iyi geceler :))

• Teşekkür ederim seninle de öyle iyi geceler :)))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Dünya yüz güzeli dahi olsa kilolu bir kızın semtine dahi uğramam.

Markette şişman kasiyer görsem kaçıp güzel olan kasiyerin sırasına giriyorum(fazla kişi dahi olsa). :)

0|1
    9|1
    • acı söylüyorsun ve bazıları söyledıgın ıcın buları senı salak buluyor ama en azından durustsun +1 puan

• Kasiyer kızın görevi aldıklarını kasadan gecirmek kilolu kız senin üstüne atlamıycak korkma. Onun işini azaltmış olursun sıradan çıkmakla iyi olur. Bambaşka bir şeyden bahsetmişsin buda senin insanlara bakış açını göstermiş. Bu kafa yapısında olduğun müddetçe değil kilolulardan tüm insanlardan uzak dur zaten :))

• Olmasina asik olurum ama ask aniden gelir kapiyi calar ve gelme diyemezsin. Davetsiz ama tatli bir misafirdir ask. Kilolu ve ya zayif ne olursa olsun asik oldumu insan bir zerresi bile baskalarina karsi insani hem kor eder hemde sagir...

1|0
    0|0
    • bir kafeye gidip rahat rahat oturabilir misiniz diğer insanlar gibi bütün gözler sizin üzerinizdeyken? rahatsız olmaz mısın?

• boy kilo oranına göre zayıf bir insanım daha önce kilolu bir kıza aşık oldum yine olurum yeterki tavırları ve kafa yapısı bana uysun kilosuymuş falanmış filanmış çokta takılmam. Zaten sen eğer karşındaki insana onu o haliyle kabul ettiğini ve sevdiğini gösterirsen saçma sapan espri mizah anlayışıyla onun kalbini kırmazsan o insanda bir noktadan sonra senin için çaba sarfetmeye başlıyor. Ailemin veya çevremin üzerimde bir hükmü yok ne diyeceklerini pekte umursamam.

1|0
    0|0
  • olabilirim

hemde cok sevebilirim

aslada vazgecmem

4|1
    1|0
  • çoğu analarımız kilolu ama babalamız onlardan vazgeçmiş değil.ben seviyorsam,kesin seviyorum bunun dış görünüşle alakası olamaz.

2|1
    0|0
  • Zayıflamak zor değil ama aşk bu ya kime olacağın belli olmaz.Ben senin düşüncende olsam direk zayıflardım 3 ay da 7 kilo'dan fazla verdim o kadar da zor değil.1 yıl da fit olursun bu sefer sen o çocuğa bakmazsın.

0|0
    0|0
    • dünyanın zirvesine çıksam ben yine ona bakarım arkadaş! ;)

• O senin şimdiki duyguların.Değişmeyen tek şey hiçbir şeydir :)Yani zamanla daha farklı düşünürsün.Bunu şartlar belirler ama ikinizde de yeşil ışık varsa bırak dünyayı uzaya çıksan ondan vazgeçmezsin.Eğer gerçekten seviyorsan.

• olabilir tabi ki hiçbir şey kesin değildir. ondan gelen yeşil ışıktan bir emin olsam...

• sevdiğim kişi kendinin kilolu olduğunu düşünüyor ama onu her haliyle sevdiğimi hala kabullenebilmiş değil.. evet olabilirim

1|1
    0|0
  • Elbetteki neden asik olmayayim ki. Kilolu bir kizin farki nedir ki? Kimse de birsey diyemez.

1|0
    0|0
  • Zaman zaman aklımdan geçmiyor değil. Ancak sonra diyorum ki öyle beyinler var ki kiloyu göremezsin. Sanırım her türlü, kafa meselesi.

0|0
    0|0
  • olunur tabı evlendıkten sonra kılo almayacagını nerden bılebılırız :)

1|0
    0|0
  • Üzerime atlamıyacak elbetteki. Sadece negatif enerji meselesi.

0|0
    0|0
  • kilosu olsun kalbi var mıtertemiz adam gibi sevebilirmi aldatatırmı karşındakini sevebilirmi kendinden çok bunu ?

0|0
    0|0
  • seviyorsam kilo falan umrumda olmaz annemi babamı falanda ilgilendirmez hayat benim hayatım sevdiysem ve ciddi düşündüysem evlenirim bile.

0|0
    0|0
  • kilolu olması önemli değil bakımlı olması önemlibence

0|0
    0|0
  • kilolu kızlar ı çok tatlı bulurum zayıf bir kız la evlenmiycm çokta kilolu olanlada değil

0|0
    0|0
  • Aşk olayı imkansızları bile içine alabilen büyük bir şeydir.Bilemem.

0|0
    0|0
  • aşık olmak değil taparım ben onlara bence öok seksiler

0|0
    0|0
  • tabiki yeterki dişi ve yuvarlak yüzlü olsu bayılırım

0|0
    0|0
  • niye olmuyumki bazilari çok tatlı oluyo ben zayiflatirim onu hem :D

0|0
    0|1
  • kılosu hastalkdan dolyı ise seve seve ama oburluğundansa tekmeyı basarım

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 9

• Benimle görüşmek isteyen birçok kişi oldu; bende gayet kilolu biriyim. İlk görüşte sevilebilecek birşey değil kabul ediyorum; ancak insanlar birbirini tanıdıkça olay değişiyor. Yoksa ben zayıf ama yüzüne bakılmayacak tipsizlikte insanların da sevgili olduğunu biliyorum. Yani niyet ve kişi önemli.

1|0
    0|0
  • kilolu bir arkadaşımın peşinde o kadar çok erkek vardı ki kız cilveliydi belki ondan yani

ve güler yüzlüydü hep..

1|2
    0|0
  • kilolu erkeği seve bılırdım neden deren öenmlı olan sevmem anlaşmamdır

sende üzme ekndı canım tamam mı burada abuk subuk yaznlarda olcakdır

muhtemeln sağlık sorundan dolayı öylesın üzme kendını hiç.

0|0
    0|0
    • 1 sene troid tedavisi gördüm o zamana kadar doktora gitmemiştim şimdi de aldıklarımı kolay veremiyorum.

• kilolu bir erkekle olmaz benim için o ne öyle fit olması lazım, erkekleri bilemeyeceğim ama onlar daha sert bu konularda

0|0
    0|0
  • burada olan çok zeka yeter diyende.. sokakta sık gördüğüm şeyler değil.

0|0
    0|0
  • aile kilolu diye niye istemesin.çevrede kim ? 0_o

0|0
    0|0
  • çok kilolu erkeğe aşık olmam

0|0
    0|0
  • Niye olunmasın ki kilolu diye insanlıktan mı çıkmış oluyo

0|1
    0|0
  • Kilolu derken? Kim gibi mesela örnek verebilir misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...