Kapat

Sevgilimden soğudum ama ayrılmak istemiyorum

meraba arkadaşlar ben yaklaşık 10 aydır biridiyle görüşüyrm bnce çok mütavazı aileme yakışr iyi hoş bir insan, fakat ben ilk zamnlar severken ona aşık iken,şimdi değilim.ondan soğudum eski heycan yok bnde artık. giyinişi , güzelliği faln herşeyi gözüme batar oldu. ama o bni çok seviyor eminim ayrılrsam çok çok üzülür.ve bu sene üniversite sınavına girecek üzülüp,bu üzüntünün hayatını etkikemesini istemiyirum.ama işte ben zor duruma düşüyorum. aslında herşeyiyle bana uygun ilk başta bni çok seviyo hiç üzmüyo ne desem tamm der ailemide çok sever kısacası tam evlenilecek insan.bnde istyrm aslında mutlu olayım seveyim aşık olayım gördüğümde heycanlanayım mutlu olayım yannda diye ama olmuyo işte.lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım ? :( ve bn bu soğuk dönemde bir kıza ilgi duymaya başladım onunda büyük etkisi var oda aklımda ama bnsu anki cktiğimla beraber olsam daha mutlu olcağımı dışunuyrm ama yinede ayrılık hep kafamda.ne yapayım beraber olmak istediğim ama heycan duymadığım bir insan ile devam etmelimiyim.bnsu ano ilgi duyduğum kız için daha çok heycanlanıyrm zatn o kızla tanışana kadr sevgilimle bu kadr kötü değildim

0|0
94

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim bak Benimde Bir sevdiğim var askerde şimdi. O gitmeden 1 sene önce felan bende ondan soğumuştum bir ara ayrıldım. sonrada başkasından hoşlanmaya başladım. o hoşlanmaya başladığımla olmıycağını biliyordum hiçte konuşmadım bile o çocukla . ayrıldığım çocuğa geri döndüm ama bir türlü sevemedim ama zamanla düzeldi her şey tekrar aşık oldum. gelince düğünümüz var beklerim :) Nefsine hakim olbak ben hata ettim kafamdan böyle bir şeyi başkasını nasıl geçrdim çok pişmanım emin ol tekrar seviyorsun. ben kaybednce anladm gerçi. ama sen hiç ayrılmadan dene şükürler olsunki dönmek istedğmde geri çevirmedi bazen yüzüne bakarken utanıyorum ama.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Boyle şeyleri gördükçe kimseye guvenimiz kalmadi iste madem ki sevmiyosun acik acik soyle ozaman niye duygularıyla oynuyosun ki kizin yazik degilmi o seni severken sen nasil baskasini dusunebiliyosun bu nasil bir vicdan ya insan bakmaya kiyamazken bir gun aynisini sende yasarsin ozaman anlarsin nasil bir duygu olduğunu...

0|0
    0|0
  • Erkek Milleti iste seversin sevmez , vazgecersin sonra vazgecilmez olursun ne diyim Allah kiz arkadasina sabir versin .. ona haksizlik yapma bence o bunu hak etmiyor yol yakinken gercekleri söyle kiza yoksa aldatilacak gibi duruyor

0|0
    0|0
  • bnce ayrılma pişman olursun..ibretlik tespit..bnde öyleydim sessz sedasız ayrıldım şuan çok özlüyorum...geçici bişiama bilemem

2|0
    0|0
  • insanı sevmekten güvenmekten soğutursunuz ayrıl bırak haketmiyorsun onun sevgisini süründürmeyince değer bilmiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Kıza açık açık söyle aptal yerine koyma

0|0
    0|0
  • o kz sna tekmeyi bassa burda ağlar dert yanarsın..ama erkeği süründermeyi bile blmio kız o kdar iyi kalpli.

0|0
    0|0
  • Aynı durumu bende yaşadım.Soğumuştum sevmedeğimi biliyordum ama içimden bir ses ayrılmamı engelliyordu.Ben kendime ne istiyorum diye sordum.Nasıl birini istiyorum.Sende bunu sor kendine.Evet kız düzgün iyi bir kız.Ama bu kızla bir ömrü geçireceksin.Çok iyi düşün şimdi.Bir ömür boyunca sadece bu kızla olmak istiyormusun?Cevabın hayırsa hiç düşünmeden ayrıl.Oda bu duruma üzülür ama ilerde seninle mutsuz olacağına şimdi mutsuz olsun.Aynı şey senin içinde geçerli.Umarım her şey senin için en hayırlısı neyse o şekilde gelişir :)

0|0
    0|0
  • Her şey mükemmel gittiği için heyecan olmuyor tabi..

Karşındaki seni süründürüp beter etseydi aşkından ölürdün.

.Aynı şey tüm insanlar için geçerli.

Zoru sever herkes, problemsiz, kolay olan belki de değersizdir..

En iyisi gerçekten seviyor musun, sonsuza kadar ayrılırsan üzülür müsün bunu bilmen gerek.. kimseyle çıkma ayrılsan da biraz kafa dinlemek istiyorum de, tam kopmadan hallet bence..

1|0
    0|0
    • haklisin bnde onn farkindayim hersey cok kolay oldugu icin cok ilgi gordugum icin benim icn kimetsizlesti. seviyorum sevmeliyim diye dusunuyrm daha cok

• evet seviyorum.mutluda olurum.cunku onun yanndayken her zamn cok mutluyum guzel vakit geciriyrz

• O halde bırakma sakın, başkasına da bakma..Aklın, kalbin herşeyin bir kişide olsun..Dağılma..Mutluluklar dilerim ömür boyu.. :)

Erkekler Ne Diyor 4

• herzaman derim insanların ruhunu sevin. ne yani şimdi kız hamile kalıp kilo alsa bırakacakmıydın ilerde evlendiğinde sen sorunlusun arkadaşım.

1|0
    0|0
  • Destan yazmış insan okuycak oglum bunu kisalt öyle tekrar sor.

0|0
    0|0
  • Sonuç nedir hocam?

0|0
    0|0
  • Ee sonuc noldu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...