Sanırım artık sevmek ve sevilmek istiyorum...

Yaklaşık 4 yıl önce gerçekten zor bir durum yaşadım. Ve kendimi aşk olayına kapattım.Görünmez bir zırh kuşandım 4 yıl boyunca. Ama sanırım artık zamanı geldi diye düşünüyorum. Onca zaman geçti aradan unutmadım ama alıştım artık. Unutulacak birşey değildi zaten. Ancak dediğim gibi alıştım ve artık sevmeyi ve sevilmeyi özlüyorum sanırım. Ancak hala zorlanıyorum tıkanıyorum biyerlerde. karşı cinsten biriyle konuşmak zor geliyor bana. Hala zaman mı lazım yoksa başka bişey mi?

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• hemen kendine sevgili yap

ne yaptın sen ya 4 sene ne demek

2|1
    1|0
    • Evet ben de istiyorum ama beceremiyorum bir türlü sorumun nedeni de bu ya... :)

• takılıp kalmak değil bu. ikili ilişkilerle ilgili özelliklerim köreldi sanki.Bu arada teşekkür ederim soruya cevap veren tek kişisin.

• rica ederim

kendini toparla ve yalnız kalmamaya çalış

emin ol çevrende sana ilgi duyan biri vardır yeter ki farket

hayatına birisini al ve kendini ona ada bırak kendini o kişiye

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Duygularıma tercüman olmuşsun resmen :) Arkadaşlarıma özlüyorum dediğimde eski sevgilimi sanıyorlar halbuki ben onu değil onunlayken hissettiklerimi özlüyorum. Soruna gelirse hakikaten bende bilmiyorum eğer mantıklı bir cevap gelirse bana da yaz bende uygulim.

0|0
    0|0
    • :) evet insan o duyguları yaşamayı özlüyor ama yanlış anlaşılıyor zaman zaman. Cevapları okuduysan genel olarak söylenen bir yerden bir ilişkiye başlamamız gerektiği.. Ancak onu nasıl yapacağımızı söyleyen bir cevap yok henüz :)

• Evet bu duyguyu yaşamayan insan için öyle demesi çok kolay ama bide bilseler ki deneyip de yapamadığımızı. Yani ben cok denedim yeni birinden hoşlanmayı konuşmayı falan ama olmadı olmuyor yani.

• Evet olmuyor... Bir gün olacak inşallah...

• asla zamana bırakma yaşadıklarını unutmalısın. bazen hayatta hiç yaşanılmaması gereken şeyleri yaşıyoruz. emin ol o seni unuttu. ve hiç hayatına girmemişsin. gibi hem de. şimdi silkelen ve hayata dön. daha mutlu olacaksın emin ol. seni hak eden biri şuan yanında olurdu. artık gerisini de sen düşün.

0|0
    0|0
    • öyle bir şansı yoktu malesef. Olsaydı şu an yanımda olurdu eminim. Biraz farklı bir durum. Ama evet insan bazen yaşamaması gerekenleri yaşıyor. Ve ben de zaten dönmek istiyorum artık hayata... Cevap için teşekkür ederim.

• sıkma canını. yaşadıklarını unutursan daha da mutlu olursun. rica ederim.

• alışkanlığın verdiği bir şey sen devam et pes etme zamanı gelmiş sadece uzak kaldığın için zor o kadar içine kapanma

0|0
    0|0
    • içime kapanmak istemiyorum aslında. Bazen hoşuma giden birilerini görüyorum ancak sadece görmekle kalıyorum. Bi adım atamıyorum. Ağır bir ters tepki alırsam vazgeçerim bir süre daha çünkü ...

• ağır tepki alsan da aldırma seninle ilgili değildir sen kendine güven kimse kimseden üstün değil kolay gelsin

• teşekkür ederim.

• artık zamanı gelmiş ama yine de acele işe şeytan karışır

0|1
    0|0
  • eskisi unutulmuyor sadece alışılıyormu ? :/ bende o sürece giricemde :(

0|0
    0|0
    • evet öyle oluyor. Biraz zor bir süreç. Kafana takılan bir durum olursa danışabilirsin. :) Tecrübelerimi aktarabilirim :)

• bilmiyorum bakıcaz artk :)

• Olur olur. Yoluna girer herşey. kendini şartlandırma yeter.. İstediğin zaman da buraya yazabilirsin görünce cevap veririm mutlaka.

• neden 4 sene ?

0|0
    0|0
    • bilemiyorum buna cevap vermem çok zor sanırım. 4 seneden sonra bunları düşünmeye başlayabildim. :S

• bi zaman sonra insanın bir yol arkadaşına ihtiyacı oluyor.

• unutabilirsin sen bunca zaman hayatına kimsenin girmesine izin vermediğin kendini kapattıgın için böylesin şuan. Gör bak sende cok sevilceksin ve tekrardan sevebilceksin. Yasadım biliyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• vazgeçersin ama unutmazsın kardeşim benim gibi ama hayat tek onunla degıl bunu astıgın ıcın senı t ebrık edıyorm hayatta onedena daha ıyılerıde var unutma!

0|1
    0|0
  • Aynı şekilde benimde biteli 4 yıl oldu. Bir gün bile anıları düşünmediğim gün olmadı. Bir yerlerde gülerken bile bir boşluk hissediyordum. Ama artık seninde dediğin gibi sanırım yaram kabuk bağlıyor. Bende sevip sevilmeyi özlüyorum. Sevdiğine bakmayı, şakalaşmayı, paylaşmayı korumayı düşünme düşünülmeyi beraber gülüşmeyi ve konuşmayı. Sevildiğini bilmek ve sevmek olan o özel duyguyu onun seninle ilgili bir varlık olduğunu bir parçası sende olduğunu bilmeği özledim sanırım. O hep anılarımda olacak ama kararlarımı ve beni hiç etkilemicek. Sanırım hazırım, sanırım artık karşıdan birşey beklememeliyim. Kabuğumuzdan çıkmalıyız. Sana tavsiyem hoşlandığın biri varsa şu an onunla cafe, park gibi birşeylere oturmaya gitmen ve bu yazdıklarını ona anlatman yeni sevgiye ihtiyacın olduğunu ve hazır olduğunu. bunun sen olaması gerektiğini ona söyleyebilirsin. sadece saniyelik cesarete bırak akışa bırak gerisi mutlaka geliyor.. İnşallah mutlu olursun bundan sonra..

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Böyle içten bir cevap yazdığın için. Hoşlandığım biri yok şu an ve ben onu arıyorum şu an zaten hoşlanabileceğim birisin...

• ve bu arada bende erkeğim seni karşı cinse alayım.

• haha 24 yaşındayım. Hoşlanabileceğim birisini arıyorum demek istemiştim cümle tarıda kalmış kusura bakma :)

• kendini olayların akışına bırak.. İnsanların sana iyi geldiği sohbet etmeyi paylaşmayı sevdiğini unutma...

0|1
    0|0
  • Geç bile kaldın. Ama bence senin ikinci bir darbe yeme zamanın bu. Demedi deme. Hayat bu dostum. İlla ikincisi çekilecek o sinemanın.

0|0
    0|0
  • tanışmadan neerden anlayacaksın çekinme boşluğa bırak sal kendini

0|0
    0|0
    • işte tanışamama gibi bir problemim var. İlk aşamayı bir atlatabilsem gerisi gelicek.. :) ama olmuyo. beceriksizleşmişim iyice :)

• serbest bırak kendini akışına gitsin ne olacağı varsa olsun en fazla duvara çarparsın

• sen sen ol kimseye aşık olma bırak sana olsunlar ama sen sakın olma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...