Kapat

Aradaki mesafe sogukluk yaratir mi

sevgilim ünv kazandi ama farkli sehirde bende bu sene ünv sinavina hazirlaniyorum sms yapmcaz sadece telfndan konuscaz pek gorusemicez sizce bir sogukluk olur mu gorusemicez diye

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• Uzak iliski zor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Uzaklık aradaki bağları güçlendirebilirde zayıflatabilirde. Mesela eğer orda başka kızlarla ilgilenmezse seni çok daha fazla özler ve hafta sonları gelebilir mesela yanına :)

0|0
    0|0
  • olabilir de olmayabilir de, bu sizin aşkınızın gücüne ve erkek arkadaşının erkekliğine bağlı.

0|0
    0|0
  • eğer sağlam bir geçmişiniz varsa olmaz. ama ilişki daha yeniyse sıkıntı olur.

0|0
    0|0
  • evt olur..zamanlada sogulukla birlikteayrılık gelir..

0|0
    0|0
  • ünide ceylan gibi hatunlar olim ders çalışma ayağına kaynaşır bunlar

0|0
    0|0
  • Evet yaratır.Yaratmaz diyenlere bakma sen.

0|0
    0|0
  • yeni çıkmaya başlamışsanız kesin ayrılırsınız

0|0
    0|0
  • Sorun teşkil edecektir ...

0|0
    0|0
  • mesafelerin hııaamına sana bisey olmasın

0|0
    0|0
  • Evet olabilir malesef bu kötü olmuş ya :(

0|0
    0|0
  • olur anasını satım:D

0|0
    0|0
  • Bence sen onu unut.Şimdi üniversitede cıbıl cıbıl kızlar olacak.Mutlaka gönlü onlara kayacaktır.Ama dürüst biri ise Allah korkusu varsa sevginizde hiçbir azalma olmaz.Aksine mesafeler özlemle birleşince sana olan tutkusu daha da artacaktır.

0|0
    0|0
    • aynen böle şeyler yazcaktım ama gerçekleri pat diye vurmayın insanların yüzüne :)

Kızlar Ne Diyor 6

• gözden ırak olan gönülden de ırak olur derler, boşuna dememişlerdir.

0|0
    0|0
  • Bu aranızda ki sevgiye bağlı birşey. Bide karakter meselesi

0|0
    0|0
  • bende aynı durumdaydım ve zaman geçtikçe insan soğuyo

0|0
    0|0
    • 3 sene ciktik mesafe yuzunden sogur mu

• yni benim svgilm vandydı bn antalyadydm gldi grmeye 6 ay kldı yüzük takmştık ama ardn 4 ay flan gçti ayda bir knşyodk bn sğudm gvenm azldı çnkü orda npyo kmle knşyo blmyorm oneden ayrlmştm

• bende aynı durumdayım ya sevgilim ünv de 2 senedir bende bu sene hazırlanıyorum ve mesafe çok fazla :((

0|0
    0|0
    • bizim cok uzak degil aslinda gelirim yanina diyo ama unv sonucta smsde yapmicaz

• uzak değilse sorun yapma o zaman ya kötü de düşünme bende korkuyorum soğur falan diye ama napalım 1 sene falan böyle idare edicez artık. bu arada bu sene mi ünv kazandı sevgilin

• yüzde yüz sogukluk olur kaçarı yok yani bu ilişki biter..

0|0
    0|0
    • 3 senelik iliski biter mi hemen

• sevgilimle senelerce aynı evde kaldık ben şehir değiştirince 3 ay dayanamadık bitti malesef.

• evet yaratır,ortam değişecek görüşmeyeceksiniz soğukluk olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...