Ruh hastası erkekler...

Sevgilimle 1 ay önce ayrılmıştık 1 ay boyunca işte bir o saçmaladı bir ben en sonunda arayıp özür diledi konuştuk barıştık dün gece onda kaldım iyi vakit geçirdik yemek yaptık film izledik birlikte olduk konuştuk barıştık falan sonra akşam oturuyoruz bu telefonuna bir oyun indirmiş onu oynamaya başladı fena sarmış neredeyse 1 saat sürekli oynadı o arada da üniversiteden eski bir arkadaşım mesaj attı bana sevgilim de bu çocuğa sinir olur hiç sevmez neyse baya bir konuştuk bizde sürekli oyun oynamasına sinir oldum ben konuştukça o oynadı ne yazıyo o kadar bu saatte falan diye trip attı ama kavga etmedik neyse uyuduk gece sabah kalktık kahvaltı yaptık ben hazırlandım eve gidicektim o da arkadaşıyla buluşacaktı neyse beni durağa bıraktı gayet normal sarıldık ayrıldık yoldayken baktım mesaj attı işte sehpanın üstünde dolu paket sigaram vardı bulamıyorum diye görmedim ben dedim ya işte yok sehpadaydı çöpe mi attın diye sinirli sinirli konuşmaya başladı alttan aldım valla ben sigara falan görmedim canım niye atayım dedim cevap vermedi 5 saat sonra baktım mesaj işte arkadaşınla konuşman nasıl gidiyo aşkım demiş bende sinirlendim iyi gidiyo aşkım valla dedim bütün gece konuşmandan belliydi zaten dedi bende napalım bütün gece oyun oynayınca birileri sıkıldım dedim bende evet tabi haklısın ama kim başladı önce ben mi sen mi dedi sinirlendim bunu mu bahane ettin şimdi durdun durdun yeter senle mi uğraşcam ne halin varsa gör dedim bana işte yok düzgün konuş ne derdin var baksana şu laflarına ne konuştun lan onla bütün gece dedi arkadaşım o benim aramızda bişey yok ama eminim 1 paket sigaradan daha fazla değer veriyodur dedim allah bilir sigaramı da naptın bakmadın mı atarken salak mısın falan dedi ne biçim konuşuyosun sen ya falan dedim bak yeni düzeldi aramız bozulmasın demeye başladı sinirlendim defol git ne halin varsa gör umurumda değilsin uzak dur benden dedim yok işte kes lan düzgün konuş ileri geri konuştu cevap vermedim gece de ne o o çocuk daha mı cazip geldi diye mesaj atmış facebooktan daha önce çıktığı bir kızı eklemiş falan ruh hastası mı bu ya özür dileyeceğine neler yapıyo napabilirim burnu sürtsün hasta mı kafayı mı yedi derdi ne bir türlü anlam veremiyorum...

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• bence ılıskınız zaten daha onceden yıpranmıs bır durumda ve ortada donen bır guvensızlık cemberı hakım olmus . bence ayrılık zamanı gelmıs bu denlı bır kısılık en ufak seyde eskılerı acabılıyor ıse daha buyuk bır tartısmada solugu o kızın yanında alabılecek kadar acız olabılr bunu aklından cıkartma ve bu sekılde ruh ghastası olarak dusunuyor ısen bıtır bu ılıskıyı dıyecek kadar net konusa bılırım ya sonucta kız arkadasın gelmıs sıır ılgılen yere goge sıgdırama senın ıcın yanında ya ne hırtt ınsanlar var her ne ıse olay ortada cann

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Sende hiç akıl filan yok mu* Sana bu şekilde davranan biri kocan olmadığı halde ne diye katlanıp da kendini hafif, vasat, basit sıradan bir kadın yerine koydurtuyorsun ki. Defet gitsin. Ha def etme de : Bir daha hiç bir çağrı, mesaj, yazı sorusuna cevap vermemek şeklinde oluyor. Yok hani bilmiyorsan öğreteyim dedim. Millet sevgilisi iöçin ağzıyla kuş tutuyor. Sen de elin tafrasını çekiyorsun. Kusurun filan mı var..? Sinir oldum ya.. Tıpkı dünkü Sahaya inen Beşiktaş taraftarları gibisiniz heee...

0|0
    0|0
  • yani yanlışı yanlışla kapamak nedendir?

Birincisi oyun oynuyorsa.. bir bayan olarak kur yapmayı bilmek gerek kalkıp elin herifi ile konusmak yerine.. nedense o konustugunuz kişiler hep arkadasınızdır.ç. daha sonradan herif yavşağın teki çıkar.. vs..

Madem oyun oynuyo.. atla kuycağına al telefonu elinden.. ben sneınle oynayacam de..aptalssın.. buna benzer nıce örnek verebılırım..

Sen benımle ılgılenmedın Bende ilgilenecek herif buldum nedemek? Ben olsam e defol gıt derdım..!

0|0
    0|0
    • ben motor değilim zaten sevişmiştik bütün gün işi bitince oyun oynayacağına biraz ilgi gösterseydi o da

• ne yapabilirim şimdi ben onu arayamam beni çok kırdı ararsam yine ipler elinde olacak ama o da aramıyor

• Arayıp sorma zaten ne gerek var? bu skeılde hem sevgıyı hem kendınızı nıye yıpratırsınız ki?

Cok ıstıyosan ciddi ciddi alıp konus karsına oyel uslenıp puslenmede.. gıyın esofmanlarınızı oturun konusun.. gercekten bırbırınızı ıstıyormusunuz? once buna karar verın... Bu sevgıyı hak edıyormusunuz?

• istediğini almiş senden sonra oyun oynamaya başlamiş.birkaç hafta uzak dur tekrar yalvarır tekrar yatarsın tekrar oyuna başlar sana kızmaya vs vs ne kadar zavallı bir bayansın

0|0
    0|0
  • kişiliğini bulamamış birisi. senin ne işin var ki bu tiplerle. şutla gitsin.

0|0
    0|0
  • haala burnu mu sürtsün diye düşünüyorsun sizin gibilere bunu yapmak müstahak galiba ,ben ce kaç ondan uzaklaş

0|0
    0|0
  • acil bir psikoloğa gitmesi gerek sanırım arkadaşının

0|0
    0|0
  • doğru yoldasın arkadaşım.. adam çok güzel ters psikoloji yapıyor.. aman yumuşama :)

0|0
    0|0
    • bana da oyun oynuyo gibi geldi bunu bahane edip beni suçlu çıkaracak ayrılmaktan ben sorumlu olacağım vicdan rahatlatıyo sanki

• ben onla olmak istemiyorum artık bu net ama sürünsün istiyorum başka türlü rahatlamam mümkün değil ama ne yapsam yine umurunda değil

• Zaten sen onu bıraktığında sürünecek merak etme sen.. ama bunu bilmeyeceksin.. hayatından tamamiyle çıkar gerisini de düşünme.. arkana baktığın an kaybeden sen olursun..

• nasıl bır ılıskı bu anlamadım gıttı ,baktın takmıyor senı senın de yapacvagın sy bellı

0|0
    0|0
  • Özeti yok mu bunun ?

0|0
    0|0
  • Neler yazmışsın öyle..

0|0
    0|0
  • özet yazsan olmazmı

0|0
    0|0
  • Bırak gitsin gidebildiği yere. Sonu olmayan bişey.

0|0
    0|0
  • Bu ne kadar uzun ...

0|0
    0|0
  • baştan aşağayanlış zten

0|0
    0|0
  • senin triplerinden bıkmış olmasın sakın:D

0|0
    0|0
  • seninki çok karmaşık bir durum olmuş.. ama senin için de onun için de en iyisi bitmesi arkadaşım.. aslında en iyisi senin için.. sana gerçekten değer veren birisinin seni bulmasını bekle.. bu tarz dengesizler sana zarar vermekten başka bir şey yapmaz..

0|0
    0|0
  • ceziz kabunu doldurmayan sebeblerden dolayı yaşananlara bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hata ondada var oyun oynadıgı ıcın ama hatanın buyugu sende.. madem o arkdsına sınır oluo onla mesajlasmaman lazımdı üstüne gitmemen lazımdı hani iyi gidiyo gibisinden...hatta dun onunla beraber oynayabılırdın o oyunu ... empati kuramamıssın.. sigara konusundada %100 o haksız. boyle bı ılıskıyı devam ettırme.

0|0
    0|0
  • çok normal bir ilişki. şimdi herkes a'dan z'ye her gün sevgilisiyle, kocasıyla yaptıklarını, konuştuklarını yazsa çok da farklı şeyler çıkmaz.

0|1
    0|0
  • cevap verme ve onun oyunların düşme cool olmaya çalış bence tıpış tıpış gelecek ayaklarına

0|0
    0|0
    • beni kullanmış olabileceğinden korkuyorum daha önce hiç böyle hissetmemiştim istediğini aldı şimdi arayıp sormamak için bahane uyduruyor gibi ilk kez böyle hissediyorum

• sanmıyorum kıskançlıkta olabilir canım konuştuğun çocuktan kıskanmış seni ama bak biraz uzak dur zaten hersey ortaya çıkar

• Çok elenceli bir ilişki.

0|0
    0|0
  • sizin ne serbest aileleriniz var be sasirip kaliyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...