Bir erkek sürekli facebookta olursa amacı nedir

sevdiği bir kız varda ordanmı takip ediyor onu

0|0
219

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Bir zamanlar ben de sürekli facebook'taydım ve bunun en büyük sebebi meraktı. Ancak merakın illa sevilen bir kız yüzünden olduğunu söylemek yanlış olur. Bir şeylere olan merak eğer facebook ile giderilebiliyorsa, kişi her fırsatta facebook'a girer. Gerçi bazılarının amacı meraktan ziyade sıkıntı atmaktır, o ayrı mesele.

1|0
    0|0
  • 1- Takip ediyor olabilir

2- Facebook oyunları oynuyor olabilir

3- Bir kaç muhabbet ettiği kişi olabilir

4- Tek vakit geçirdiği platformdur

cut.

1|1
    0|1
  • Ne alakası var. O zaman sürekli bir cafede arkadaşlarıyla takılan bir erkek hakkındada. Acaba gruptan hoşlandığı biri mi var ? diye düşünmemiz lazım. Demekki facebookta takılmaktan hoşlanıyor :)

1|0
    0|0
  • off ya oyun oynar arkadaşlarının paylaşımına bakar günde tuplasan 10 dk ilgelendigi bir kız varsa ona bakar ama şunuda unutma akıllı telefonlar devamlı acık gösteriyor.

0|0
    0|0
  • ben genelde oyun oynar çıkarım mesaj larıma bakarım öyle.. onun haricinde başkada bişey olmaz hele hele sevgilimde varsa eyer

1|0
    0|0
  • öküzün altında buzak aramayın kafasına göre takılıyordur :D şahsen bende günlerdir takılıyorum ama bir amacım yok

0|0
    0|0
  • Bağımlılık.. Kızlar fotoğraflarını beğeniyordur oda kendisini brad pitt sanıyordur olay bu :D:D

0|0
    1|0
  • bir çok nedeni olabilir

1|0
    0|0
  • esasında hiçbir amacı olmayabilir

1|0
    0|0
  • oyun oynuyodur :D

1|0
    0|0
  • Asosyaldir belki.

1|0
    0|0
  • Yoo belki arkadaşları ile takılıyor

1|0
    1|0
  • yeni kız düşürmeye çalışıyo olabilir

0|1
    1|0
  • sanmam oyun ya da öyle takılıyodur

1|0
    0|0
  • arkadaslarıyla konuşmayı seviyordur belkim

1|0
    0|0
  • Bence işin içinde bir iş vardır ...

0|0
    0|0
  • ne amacı olacak yav, feysbuk işte sanki pentagon ha canı sıkılıyodur canı

0|0
    1|0
  • ne alaka iş yerinde sabah 8 de açıyorum akşam 7 de kapatıyorum 8 de tekrar açıyorum sabah 7 de kapatıp tekrar 8 de açıyorum :D 7/24 hizmet ve amaçsız :) baktığımdan yazdığımdan değil sadece açık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yenı mı facede?

0|0
    0|0
    • eski :)

• belkı arkadasları ıle konusyordur ya da acık bırakıyordur oylece kalıyordur

• sohbet ediyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...