Boğa burçları nasıl bir kadın ister?

Bir boğa burcu erkeği nasıl bir kadın ister? Nasıl bir kadına aşık olur?

0|0
716

En İyi Erkek Görüşü

• boğayım.çok sabırlı,iştahlı ve cinselliğe düşkünüm.sadakat açısından güvenebilirsin.ömür boyu bile sadakat gösterebiliriz.benim tanıdığım bütün boğa erkekleri de böyle.ama her anlamda tatmin edeceksin.sabrımız üstümüze dilediğinizce geleceğiniz anlamına gelmez.sınırımız vardır.biriken şeyler bir anda patlar ve siz bizim kim olduğumuza şaşırırsınız...

3|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• napacaksın kii ? bırakın başkaları için şekilden şekile girmeyi. nasılsan öyle oll.. seni seven böyle sevsin..

0|1
    0|0
  • duruşuyla görünüşüyle giyinişiyle asil olmalı ve güzel olmalı bana baktığı zaman titremeliyim ve beni çok sevdiğini bilmeliyim yanında ben varken gözü başka hiçbirşey görmemeli,yani ben boğa burcuyum böyle düşünüyorum:)

0|0
    0|0
  • bakımlı olmalı, sadık olmalı en önemlisi dürüst olmalı dürüstlüğe çok önem verirler senin yalan söylediğini anlarsa artık kuş tutsan ağzınla inanmaz sana onun güvenini kaybetmemelisin kaybedersen senin bittiğin gündür. sevildiğini hissettir ona. onun vereceği kararlara yorum yap ama asla şunu yap bunu yap diye diretme. oseni zaten dinleyecektir.cinsellikte ise ondan ne istediğini söyle o sana mutlaka bu hazzı yaşatacaktır çünkü seks onlar için vazgeçilmezdir.ona önemsediğini kıskandığını hissettir. boğa çok iyi bir baba ve eş olacaktır. Boğalar kolay sinirlenmezler çok sabırlıdırlar ama bir sinirlenirse yanında durmamanı öneririm.ha şunuda söyleyim tüm bunları yaparsan seni hayatının merkezi yapar buna inan.

(bu arada ben boğa burcuyum biliyoruzda konuşuyoruz :)

2|0
    0|0
  • ben boğa burcuyum hocam nasıl bir kadın istediğimi ben bile bilmiyorken, bilmiyorum ;D ;D ;D

1|0
    0|0
  • Boğa burcu erkeği kadında sadelik ister. Popüler kadınları sevmez.

1|0
    0|0
  • kesinlikle iyi yemek yapan ve yataktan çıkmayan kadından hoşlanır.

0|0
    0|0
  • Erkek boğa olursa kadın da at olmalı ki birbirlerini tamamlasınlar. At burcu lazım bize

0|0
    0|0
  • tipik başak kadını ister :)

1|0
    0|0
  • at burcu kadın isterler :P

0|1
    0|0
  • tam adresine denk geldin

tipik bir boğa erkeğiyim

0|0
    0|0
  • tipikbaşakkadını

0|0
    0|0
  • inek gibi bir kadın sanırm :P

0|0
    0|0
  • bırak su burç işlerini saçmalık çekici bir kadını her erkek ister burç hikaye :D

0|0
    0|0
  • böle boş konuşmasın yeterli

0|0
    1|0
    • Madem soruyu boş konuştuğumu düşünüyosun neden benle muhattap oluyosun

• alakası bile yok hani gezegen çekimi filan diyorlarya alakası bile ne yani jupiter ben 1 ay önce doğrum diye beni değilde seni mi çekicek ya da mars ben 1 ay sonra doğdum için beni mi çekicek ? gezegem çekimi koşulsuz şartsız her ortamda olur ayrıca bana kurandan ayet koyma sen geleceği bir astronomdan duyup haber alıp ona inanıyorsun islam dininde geleceği tek bilen kişi allahtır ve tahminlerimden yanılmıyorsam allaha ortak koşuyorsun şu anda...

• Ben burçların insanların geleceklerini etkilediğini düşünüyorum kişiliklerini değil

• babam boğa burcu olduğu için yakından gözlemleyebildiğim burçtur. Makyajdan nefret eder kendisine hizmet edilmesini sürekli bekler kalk şu iş yap desen kendisi istemedikçe ağır ağır yapar...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • boğa kadını isterler başakların şansı yok:D

0|1
    1|0
  • Ben boğayım.

Napiyim?

1|0
    0|0
  • Başak burcu kadını isterler.

1|0
    0|0
  • Dıs gorunus meraklilari.

0|0
    1|0
  • Boğa burcu erkeği güzel yemek yapabilen kadın ister,hamarat olucak bide. Bu erkeklerin cinsel hayatıda çok hızlıdır hormanları biraz fazla hareketli :D kadınıda öyle ister. Boğalar biraz dağınıktır ve düşünmeden anı yaşayan tiplerdir bu yüzden hayatları bazen karışır ve onu taşıyabilecek arkasını toplayıp işlerini düzene sokucak,hem anne hem eş olucak kadın isterler.sinirlenince söylemediklerini bırakmazlar bir sürü aşşalayıcı söz duyabiliriz buna katlanmalı boğanın eşi. Çok sıkarsan ve trip atarsan seni hemen silip başka birilerine gidebilir,ama sonra pişman olucağı kesin.dönup dolaşıp sevdiği kadına gelir. Allah beni boğa ve kova burçlarından korusun derim hep :D

0|0
    1|0
    • kesinlkle katılıyorummm var mı boyle tanıdk bırsıı :)

• hıhh hiç bir erkek boğa erkeği gibi olamaz bikerem sen boğayı bulursan öpüp başının üstünde taşımalısın akıllımmm :D

• Buldum bir zamanlar bir boğa bulmaz olaydım.ben pek anlaşamıyorum :D

• çevremdeki tüm boğa erkekleri cinselliğe son derece düşkün. sanırım onları cezbeden güzellik ve cinsellik

1|0
    0|0
Yükleniyor...