Bir kız neden bilmiyorum der?

Merhaba arkadaslar sevdigim kiz bana bilmiyorum diyor bazi seyleri daha flort durumdayiz kiza diyorum beni gercekten istemiyor musun? Bana bilmiyorummm diyor sonra kalbinde bana karsi yok mu bir seyler diyorum bana bilmiyorum diyorun anlasa buu aralar cidden karar veremiyorum bir seylere diyor ben kiza snde vazgecmem ben dedim bana vazgec istersen baskasini sev filan dedi bende bir seyler dedim kiz bana belki asik olamazsam sana ne olacak dedi en sonunda yine zamana biraktik ne yapmaliyim yardim

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• Seven kişi kararsız kalmaz, ya da vazgeçmeni söylemez. Zamana bıraktıktan sonra bitmiştir zaten. Bence çabalama boşuna. Kendini yok yere yıpratmış olursun, vazgeç.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• zamana bırakın abi,aşk meşk sevgi sonradan meydana gelecek duygular.şimdi senn tipini beğeniyosa hoşlanmda aşkta olur zannımca

0|0
    0|0
  • Kızlar bilmiyorum diyorsa "evet" demek istiyordur, hayır diyecek olsalar hemen derler.

0|0
    0|0
  • naz yapıyor diye düşünebilirsin oyalıyor gibi :)

0|0
    0|0
  • ''vazgeç istersen'' demiş ya,kız isteksiz işte..

0|0
    0|0
  • Sahsen beni bu tarz sorular sıkar cok uzerine dusme ilgisi varsa belli eder zaten

0|0
    0|0
  • önemsemiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ilişkilerde iki tarafında eşit sevdiği bir olay sadece aptal dizilerde olur onun harici bir taraf çok sever ve diğer tarafın isteklerine göre ilişki şekillenir üstüne düşme kızın biraz serbest bırak bırak söylemesin rahat ol zafer senindir yoksa üstüne düştükce kızı geri çekersin

0|0
    0|0
    • Kardes bugun kizi dersane cikisi elimde bir gulle bekliyip kiza ondan hic vazgecmiyecegi mi cok sevdigi mi asla onu birakmiyacagi mi soylemeyi dusunmustum ne dersin bu konuda

• usta şimdi ole yaparsan iyi olmaz bence bırak kızı rahat bir şekilde vazgeçilmez oldugunu hissettirme o senin üstüne düşsün zaten bundan önce sen baya bir şey yapmışsın sadece illa bir şey yapcaksan sinemaya yemeğe felan çıkın ama öldüm bittim diye konuşma derim ben

• Aynen kardeş üstüne düşme kızın.Beni yanlış anlama da üstüne düştükçe şımarıyorlar genelde,akışına bırak bence istemiyorsa da düşme peşine

0|0
    0|0
  • O nicki degistir sen vazgec

0|0
    0|0
Yükleniyor...