Terazi erkeği hoşlandığı zaman adım atarmı yoksa cekinir karşı taraftan adım beklermi?

terazi erkeği hoşlandığı zaman adım atarmı yoksa cekinir karşı taraftan adım beklermi?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Ben başta çekiniyorum ya bir türlü aşamadım. Öyle saf saf düşünürüm napsam ne desem diye : )

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bende teraziyim yalnız farklılık gösterebilir..ama açılması zamanda albilir hemen gidip söylemez romantik biriyse zamanı gelince güzel bir süprizle teklif eder..ama çekinge olabilir hiç söyleden bir bakmışsın çıkıyorsunuzdur :)

0|0
    0|0
  • Bu tamamen kişiliğe bağlı utangaç biriyse ilk adımı o atamaz, Ama öz güveni yerinde bir kişilikse ilk adımı atar.

0|0
    0|0
  • Ben terazi burcuyum ben hoslandigim kiza acilirim yalniz su ana kadar 2 defa acildim 2 side kabul etmedi benimde özguvenim kalmadi

0|0
    0|0
  • ben teraziyim ve canım kimle konuşmak istiyors konuşurum.ama önceden böyle değildim.bu durumun burçla ilgisi olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bu işi burçlara yaymak saçmalık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Terazi erkeği çok çapkındır diye biliyorum kesinlikle hoşlanıyosa adım atar birde özgürlüğüne çok düşkündür onu çok daraltmicaksın çok soru sormaman lazım kıskançsan hiç olmaz bu iş.üzerine gitmiceksin yoksa deliriyo her işine karişmaman lazım.

0|0
    0|0
  • Atar hatta koşar açık ve nettir.

Ama ayrılırken çirkefleşir

0|0
    0|0
  • Kişilik meselesi , burç meselesi değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...