Eskiden benden hoşlanan birini

ama vazgeçmiş tekrar nasıl etkileyebilirim teklif etmedi ama biliyorum

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Sizhatun m,lleti garip yaratıklarsınız zamanında kıymet bilmezsiniz.. elden kaçınca da tekrar nasıl elde edebilirim... umarım oğlan kendine bir manita yapmıştır da dönmez sana...

0|0
    0|0
    • bende ondan hoşlanıyordum ama hep teklif etmesini bekledim :(

• ah hata yaptım ama şimdi ne yapabilirimki...

• Valla anında etki gösterecek bir formül yok.. yine onunla yakın temas halinde olacaksın sıcak davranacaksın ondan hoşlandığını belli edeceksin...Belki ilgisini tekrar çekebilirsin...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• onunla ilgili özel şeylerini hatırla ve sorular sor, yani ilgilendiği spor, sana anlattığı bir aile olayı, arkadaş olayı, bir sağlık sorunu vs. gibi. yani onun herşeyi ile ilgili olduğunu gösteren hatırlatmalar yapmalısın.

0|0
    0|0
  • zaten hep böyle oluyo çocuk sever kız bilir istemez 1 yıl sonra keşke olsaydı :D

0|0
    0|0
  • adammı kalmadı ortada? pişmanmısın? o zmn teklif etse kabul edermiydin? etmezsen bu tükürdüğünü yalamak değilmi?

0|0
    0|0
  • ilgi eksikliğini mi dolduruyordu ?

bi kaç kez de sen niyetini belli et belki tavrı değişir.

0|0
    0|0
  • Kızların hemen hemen cogu erkegi secemiyor.

0|0
    0|0
  • ilgi göstermelisin ona

0|0
    0|0
  • ona bir şekilde poponu göstermelisin <3

0|0
    0|0
  • Eskiden nasıl etkilediysen yine aynı

0|0
    0|0
  • muhabbetiniz varmı?

0|0
    0|0
    • fazla yok

• peki senden hoşlandığını nasıl anladın yani birileri felanmı söyledi yoksa kendi habermi gönderdi?

• bana olan davranışlarından anladım 1 yıldır şüpheleniyordum ilgisini çekince üzerimden... öyle işte

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzaklaşınca kıymete biniyor değil mi? :D Konuş.

0|1
    0|0
  • Bırak o koşsun peşinden sen değil..

0|0
    0|0
Yükleniyor...