Hug Buddy (Sarılma arkadaşı) deneyiminiz oldu mu?

Hug buddy; sadece sarılma üzerine kurulmuş bir ilişkidir, sadece sarılıp uyursunuz ya da dklarca saatlerce sarılı kalırsınz. herhangi cinsel bir aktivite yoktur.. Sizler hug buddy hakkında ne düşünüyorsunuz veya hug buddy deneyimleriniz oldu mu?

0|0
67

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün haberlerde gördüm 2 tane kız paralı hugbuddy yapıyorlardı ankarada sarılmak 1 lira diye pankartta açmışlar canlarım sonunda etraflarında insan kalabalığı oldu herkes sarılmak istedi ve koşarak uzaklaştılar. :D Bu milletin sarılmaya ihtiyacı var :)

0|0
    0|0
    • hahahah onu duymuştum yaa ne gerek var işi tşcarete dökmeye ara bir arkadaşını sarılabilirmiyiz de. :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• aynı pozisyonda uzun süre sarılı kalamıyorum bir yerden sonra kıçım oynamaya başlıyor yersen sarıl.

1|0
    0|0
    • kıçın başın oynamasın.. :D şaka bir tarafa bu kadar keyifli bişey yok gerçekten...

• ,lk defa duydum ama muhteşem bişimiş

0|1
    0|0
    • Değilmi... Sadece sarılmak.. kimi zaman insanlar sarılacak birilerini arıyorlar bu tür ilişki tam da böyle insanlara göre... Sadece sarılıp uyumak başka hiç bişey yok.

• haklısın herkesle olmaz hug buddy. aslına hiç bir arkadaşlık çeşidi güvensiz olmaz yanılıyormuyum

• haklısın ama bunda daha bir ön planda gibi... sonuçta uyku hali savunmasız bir durum

• hug baddy me aşık olurdum ben. Gerek yok:D

0|0
    0|0
    • ee ne güzel bişeye vesile oluyormuş, hug buddy bak... aşık olabilirsen ne ala gönlünün genişliğini gösterir...

• o olmazsa nolcak:))

• seni koynunda uyutan bir insanın sana aşık olma ihtimali düşük olur mu sence... bir saçını okşasa bir kokunu çekse bir böyle gönüüüldeeenn sarılsa bak nasıl aşık oluyor sana... Fotoğrafın olsaydı o ihtimali daha da netleştirirdim sana belki...

• Bu devirde kim sadece sarılarak uyuyor :)

0|0
    0|0
    • Sence mümkün değil mi..Sarılarak uyumanın keyfi başka neyde var ki? sarılmak bir ömür sürer sevişmek 1 dk..

• Aynen sarılmak güzel tabi. Bunun tersini söylemedim zatende mumkun degil ya.

• mümkün mümkün.. yalnızca hug buddynizi düzgün adamlardan seçiceksiniz. mesela hiç bir sebep yokken sarılabileceğin insan olmalı

• ayh ben de gülerimxd

0|0
    0|0
  • öyle bir arkadaşlık mı var

0|0
    0|0
    • Evet var. Son zamanlarda da baya artış gösteriyor.. Senin öyle bir arkadaşının olmasını istermiydin.

Erkekler Ne Diyor 6

• keşke olsa.

güveneciğin hug buddyi nerden Bulacaksın.

bide kimse ne olduğunu doğru dürüst bilmiyoki, sapık der geçer ciddiye almazlar.

bulursan ne ala. benimde ihitacım var. erkek tercihim ama erkek gelmez ki ,

hangi kanaldan ulaşacağım? hep negatifim yapcak birşey yok.

0|0
    0|0
  • sarılma arkadaşı ney la ?!?!

o dğil de fuckbuddy listem daralıyor, minimum 5 kuralımın işlemesi için başvuruları alıyorum.

pm kadar uzağınızdayım <3

0|0
    0|0
  • ben ve saatlerce sarılı kalmak fjdkshfjkdshfk en fazla 15 dk sonra yaramazlık başlar diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • sdjkfhsdjk bizim tr vatandaşında yaramaz bu ilişki..sarılırsın falan aşşağıdan bişi dürtmeye başlar

0|0
    0|0
  • ay ben gülerimxd

0|0
    0|0

• yan yana film izlemeye razıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...