Zor kız-basit kız tanımı yapın bakalım..

Zor kız ve basit kız kimlere denir ? Hangi özelliklerine göre bu yakıştırma yapılır açıklayabilecek olan var mı? O_O
Güncellemeler:
Vermek-almak kelimelerini kullanmayı yasaklıyorum, kullananı engellerim.Hiç acımam.

0|0
145

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Çabuk veren; kolay kız.

Yalvarmalar sonrasında veren; zor kız.

Sonuç; Ona çok güvendim kendimi verdim ama terkedildim diye ağlayan kızlar.

0|1
    1|0
  • - vermiyorum + zor (gunah isteyene vereceksin hatta istemedende vereceksin ben oyle duydum)

-asıgım ! + basit (hayır degilsin sadece seviyorum laflarına kanan aptalın tekisin)

0|0
    0|0
  • zor kız : playstation oynıyalım mı?

kolay kız : ay ne tatlı kedi

0|0
    3|0
  • yalnız dikkat ettim de , tanımlamalara göre zor kız=uff snne be slk.s tarzındaki kezban mı oluyo o zaman? o.O alakası yok bence.

0|0
    0|0
  • zor kız; ikna etmesi iletişim kurması zor olandır öyle yavşak gevşek konuşarak etkileyemezsin beklentileri yüksektir gururlu görünür burnu kaf dağındadır yere düşme almaz karşısındaki insanı ezdikçe rezil ettikçe zorladıkça anlamsız bir zevk alır.

kolay kız; daha sıcakkanlıdır kolay iletişim kurulur kısmen daha çabuk ve kolay inanır bağlanır güvenir daha uyumludur orta yolu bulmaya heveslidir illa benim istediğim benim bildiğim diye ayak diremez bu yüzdende basit ve sıradan olarak algılanır.

ama zor kız dediğin an gelir çok basit olabilir basit dediğin kız an gelir ağzını açık bırakır vay be dedirtir. öyle peşinden koşmakla koşturmakla elde etmekle pek alakası yoktur.

1|0
    0|0
  • Kolay kadınları tanımlamak zaman kaybı..

Zor kadın kavramı 'gereksiz' bir yakıştırma, davranışlarıyla 'kalite' akan bir kadın daha çekicidir..

Kalite kadın her daim kendını hissettirir , her zaman değil 'o' anlarda.

Ha işte o ellerı sevilesi , tatlı kadın hallerinı sergılerken avuçladığı fincan kahvesını yudumlayan kadınlar..

link

Robin yazdı..

0|1
    0|0
  • Zor kız-basit kız yoktur.Evde kalmış kız kurusu-kariyer sahibi dominant teyzeler vardır.

0|0
    0|0
  • Zor kız : peşinden koşturandır.

Basit kız : peşinden koşandır.

0|0
    0|0
  • Z: her şeye hayir.

K :her şeye evet.

0|2
    0|0
  • Sacma sapan ayrimlar yapmiyorum.

0|0
    0|0
  • bn biraz tanısam anlarım da burda anlatmk zor :D

0|0
    0|0
  • acıklaması uzun

0|0
    0|0
  • Böyle bir ayrım yapmıyorum.

1|2
    1|1
  • zor kız; erkek yavşayınca sinirlenen basit kız;gülen

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Basit kız demek ; Sürekli erkeklerle diyalog kuran ve oturmasını kalkmasını bilmeyen kızdır ...

Zor kız demek ; Hanım hanımcık oturmasını kalkmasını bilen erkeklerle diyalog kurmayan kızdır ...

3|0
    3|0
  • Zor kız kendini ağırdan satar.

Basit kız hafiften :/

Sonuçta elde edilmeyecek kız yoktur.

Sabır gerekli .

Tip gerekli

Zeka gerekli

Dil gerekli

Para gerekli

Yalan gerekli :/

2|0
    0|0
  • Basit kız:söylediğin her şeye gülen,belli bir düşüncesi olmayan olsa bile her konu da sana katılan,günden vermeye razı olan.

Zor kız:aslında bunlar ikiye ayrılır

Basit ama zor kızı oynayan:Söylediğin her şeye karşı çıkan tek amacı zor görünmek için her şekilde seni terslemeye çalışan,ama ilginin üzerinde olmasını istediği için aman banane dersen bu sefer yelkenleri indiren kız tipi.

Harbi zor kız:Belli fikir ve zevkleri olan eğer onunla ortak yanlarınız var ise tavlaması kolaylaşan,eğer zıt ise sizin bu sefer ona odaklı davranmanıza neden olan en sevdiğim kız tipi.

4|1
    1|0
  • Sadece basit kız nedir diye sorsaydın eğer, cevabım çok farklı olacaktı.

Ama zor kız-basit kız diye soruyorsan, bunda, onun sana ne kadar sürede karşılık verip vermemesinden bahsedilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...