Sevgilim beni umursamıyor gibi hissediyorum

Sevgilim beni umursamıyor gibi hissediyorum. Bugün birşey dedim çalışıyordu ama kaçkere dedikten sonra taktı, yaptığı birşeyden dolayı kızdım hiç umursamadı bile. Sakinleştirmeye çalışmadı. Yalan mi dicem deyip sustu. Akşam uyuyacağını söylemeden yatıyor bazen, ya da söylediği zamanda yatıyorum ben iyi geceler deyip yatıyor. Kimilerine bakıyorum yatıyorum dedikten sonra bile yarım saat uzuyor sohbetleri, bizde hiç öyle birşey yok.. Dışarda olduğum zaman eve ne zaman gidip gitmeyeceğimi sormuyor, bu ve buna benzer şeyler. Beni umursayıp umursamadığını nasıl öğrenebilirim? İlla yalandan bir kaza mı geçireyim anlamak için :/

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya seninle ilgili sorunu vardır ve duygularını sana paylaşamıyordur veyahut da psikolojik sorunları başka konularda..En azından derdini sorun paylaşmaya çalışın..Samimi olarak davranmanıza rağmen yine olumsuz ise onu kendi halin de bırakın..

0|0
    0|0
  • nasıl öğrenebilirim deme belli oluyor zaten sende mesafe koy biraz sonra birşeyler olacaktır elbette

0|0
    0|0
  • uğraşcak vakti enerjsi yoktur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aynı tıpatıppp bende de var bundan bitane.ben kendime hergün diyorum umursama sende aynısını yap bir iki gun yapabıldım ama gerçekten roller değişiyo yapınca üzerine düşüyo.yapabılsen takma biraz sende onun gbi ol tıpkısı oll deneee bende deniycem inş.

0|0
    0|0
    • Peki siz evlenmeyi düşünüyor musunuz?

• masallah baya olmus. bizim daha yeni bir de. 8 ay falan. kac yasındasınz?

• 23.daha yeni biraz daha sabırrr ve taktik

• hahahaha aynı benim sevgilim yaaa umursamamaktan değil herifler odun :D

0|0
    0|0
  • Artik başkası ilgisini çekiyor olabilir.

Veya sor başka sıkıntısı mı var.

0|0
    0|0
  • Durduk yere mi böyle olmaya basladı? Kavga tartışma v.s olmadıysa üzerine git derim

0|0
    0|0
    • Aramızda bazı tatsız şeyler yaşandı. Benim hatalarım diyelim. Ama unutmaya calısacagını söyledi. Ve böyle.

• gösteriyorum zaten. ama aynı yaa :((((((

• Sabredeceksin

• Ya karakteri oyle ya da umursamiyor gercekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...