Hoşlandığım erkeğe açılmalı mıyım?

insan123
2 aydır birinden hoşlanıyorum ama çocukla tanışmıyoruz bile lise sonda o ve bende 2 deyim ben bu çocuğun segilsi var mı yok mu diye öğrenmek için fake bi hesap açtım ve ordan konuştuk onunda hoşlandığı bi kzı var okulundan lise 2 de ve yksek ihtimal renkli gözlü olduğunu öğrendim ve bnde yeşil gözlüyüm ve sanırım o da hoşlandığı kızla tanışmıyo bu çocuğu bi kere arkadaşalrı karşıma kadar ittiler bi adım kala önümde durdu ama snra biri araya girdi tüm arkadaşalrı ona hadi hadi hadi falan dediler daha snra bu fake hesaptan konuştuğumun ertesi günde geldi yanıma nerdeyse ve snra yolunu değiştirdi ama böyle düşüne düşüne geldi daha snra bi kerede benim olduğum bi yere arkadaşları gel gel derken onun ordan hızla uzaklaştığını gördüm bi kaç kere konuştuk ama hani şey böyle okulda bi insan nasıl konuşursa atıyorum top kaçtı ben verdim ona bi kere işte bozuk para falan istedi biz onunla ayrı semtlerde oturuyoruz ve o benim oturduğum yere sık sık geliyomuş ama hiç biz karşılaşamadık işte öyle o konuştuğumuz fake hespta dediki ben hoşlandığım kişinin o olduğuna eminim o gelsin söylesin falan dedi bnde ona olta atıyosun dedim hayır saçmalama dedi böyle bi şey yapmam dedi ve ben onun dürüst olduğuna inanıyorum deidğim gibi bunun üstüne gelmeyede çalıştı ertesi gün ama olmadı arkadaşalrıyla onun falan sürekli göz göze geliyoruz ve en son öğrendiğime göre dershaneden biriyle çıkmaya başlamışlar ki o kızlada 3 yıllık arkadaşalr bana dediğine göre "hoşlandığım kızı daha çok tanırsam neden olmasın"çok yakın arkadaşalrdı nasıl daha çok tanırsam diyo anlamıyorum üstelik kız ona annem diye hitap ediyodu ne yapmam gerek bilmiyorum ne yapmalıyım ?
Hoşlandığım erkeğe açılmalı mıyım?
11 Cevap