Uzun zamandır bir ilişkim yok neden doğru düzgün biri çıkmıyor karşıma acaba?

Gizli Üye
2 sene olacak gerçekten yoğun duygular hissetmek istiyorum ciddi anlamda 19 yasindayim bakireyim birine dokunmayali uzun zaman oldu cidden bazen cok sevişmek istiyorum sevdiğim biri olsa keske neden kafama gore birini bulamadım.. dokunmak gözlerine bakmak ask iste offf gerçekten cok etkileniyorum bazen yakışıklı bir adam görünce bile kotu oluyorum sizce sorunlarım mi var
Uzun zamandır bir ilişkim yok neden doğru düzgün biri çıkmıyor karşıma acaba?