Herkes ingilizce sohbet soruları ya da cümleleri yazabilirmi?

Anlamlarıyla sohbet cümleleri ya da soruları yazabilirmisiniz Anlamlarıyla yeni bir arkadaş edindim 45 dk sonra tıkanıyorum

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Belli bir süre konuştuğun için en baştan almıyorum. Kaldığın yerden devam edebilirsin.
    - Where were you born and raised? (Nerede doğup büyüdün?)
    - How was your childhood like? (Çocukluğun nasıldı?)
    - Where did you go to school? (Okula nerede gittin?)
    - What was your major? (Bölümün neydi?)
    - Where exactly do you live in [yaşadığı şehrin ismini yaz]? (Tam olarak nerede yaşıyorsun?)
    - If you were an animal what would you be? (Eğer bir hayvan olsaydın, ne olurdun? (Türkçe olarak düşünme yabancılar sever sohbet açar) )
    - What is your favorite season? (En sevdiğin mevsim ne?)
    - What do you do for Fun? (Eğlenmek için ne yapıyorsun?)
    - What kind of sport/movies/music are you into? (Ne tür spordan/filmlerden/müzikle ilgilisin? (Hepsini aynı anda sorma :) )
    - Do you ever cook? (Hiç yemek yapar mısın?)
    - Do you have any nicknames? (Takma isimlerin var mı?)
    - Are you a cat person or a dog person? (Kedi seven biri misin yoksa köpek mi?)
    - If you could only eat one thing for the rest of your life, what would it be? (Hayatının geri kalanında yiyebileceğin sadece bir şey olsaydı, o ne olacaktı?)

Sohbet ilerdikten sonra yavaş yavaş flört havası verebilirsin.

- Have you been working out? (Spor yaptın mı? (İltifattır. Türkçe olarak düşünme. Karşıdaki kişinin görünüşü hoşuna gitmiş ve yazıyorsun))
    - What’s your idea of the perfect date? (Kusursuz flörtle ilgili düşüncen ne?)
    - What do you think is my best feature? ( Ne düşünüyorsun İLTİFAT? (Türkçesi saçma gelebilir yazmadım ama iyi bir sorudur sohbet durduğunda.)
    - What was the very first thing you thought about me? (Beni düşündüğünde aklına gelen ilk şey neydi?)
    - How long do you think people should wait before having kids? (İnsanlar çocuk sahibi olmadan ne kadar beklemeli sence?)
    - Do you like kissing or hugging more? (Sarılmayı öpüşmeyi mi daha çok seversin?)

Aklıma geldiği kadar yazdım. Hepsini ar arda sorma bir çoğu sohbet acıcı sorudur zaten. Good Luck :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...