Bir erkek sana ayıracak vaktim yok diyorsa?

Konuştuğumuz zaman gitmemi istemeyen, mesajlaşınca sabahları bulduğumuz bir erkek işleri yüzünden "sana ayırıcak vakit bulamam o yüzden mesajlarına cevap vermiyorum verince telefonu elimden düşüremiyorum" diyorsa bu bahane midir gerçek midir? Nasıl aşıcam bu durumu?

0|0
1019

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kendini biraz geri çek çünkü tadı kaçmış belli ki bırak arama sorma özlesin o seni arasın o mesaj atsın. Yoksa üsteledikçe onu kaybedersin ;-)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay eskiden bende oyleydi ama sirf ilgisizlik yuzunden 2 yillik iliskimi bitirdim

0|0
    0|0
    • ilgisiz iki yıl nası ldayandın:)

• O ilgisizlik sonradan geldi yogun biriydi ama baya dayandim ya

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

918
  • Ondan bir hareket görene kadar bişey yapma bir süre, dönerse senindir dönmezse hayırlısı olsun inş :)

1|0
    0|0
  • Bence bahane. Değer veren seven biri iki mesaj yazmamak için işini bahane etmez. Senden uzaklaşmak istemiş. Hepsi bu.

1|0
    0|0
  • Geçen gün bana aşık olan arkadasim sana ayıracak vakit bulamıyorum dedi engelledim kızı :D laf atarak söyledi bunu

1|0
    0|0
  • Malesef seni istemiyo olabilir bu benim dusuncem bu konuda kalbini dinle

1|0
    0|0
  • Bahane değildir başka etkinlikler yap o çalışırken mesajlaşmayı düşünmezsin daha rahat edersiniz

1|0
    0|0
  • ben diyorum bazen gerçek evlenmeden aşılmaz. uzaktan zaman ayırmak gerçekten zor olabiliyor.

1|0
    0|0
  • O seni sallamaya başlamış, sen de onu sallasan iyi olur.

1|0
    0|0
  • Gercektir benzerini yasiyorum kuzenlerimle oldugumda vakit ayiramam benzer soruna yol aciyor 😊

1|0
    0|0
  • Benim asıl ona ayıracak vaktim yokdur bea umursamam

1|0
    0|0
  • Bunları yapıyorsa sana ilgili değilse aşık ta değildir. Haberin olsun boşa kürek sallıyorsun 😉

1|0
    0|0
  • İşinden etme Ada'mı piyasada düzgün iş yok adamlar verdiği paranın karşılığını alıyor bırak iş yerinde yazmasın

0|0
    0|0
  • Sabahlıyorsanız biraz da kendisine vakti olsun doğru söylüyor olabilir kişiliğine bağlı

0|0
    0|0
  • Sabahtan akşama mesaj ya da konuşma olmaz herkesin bir işi var yükümlülükleri var

0|0
    0|0
  • bahane tabikide :D sana birşey söylemiş olmaz demişsin o da böyle taktik uyguluyor işte :D

0|0
    0|0
  • O erkek sadece seni canı çektiğide seninle konuşuyor demek ki sen ne düşünüyosun?

0|0
    0|0
  • AYRIL!.

1|0
    0|0
  • Alsın vakitlerini biiiiippppppp. Resmen bahane

1|1
    0|0
  • Sana ayıracak vakti yoktur :D

0|0
    0|0
  • Hadi güle güle derim

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • Yol vereceksin kardeşim.

0|0
    0|0
  • Yazmak istemiyor işte. Neyini irdeliyorsun.

0|0
    0|0
  • Üstüne gitme adam çalıştıgı yerde tel le ugraşamaz

0|0
    0|0
  • bahanedir

0|0
    0|0
  • Ona sorarak anlayip asabilirsin

0|0
    0|0
  • bahane ;)

0|0
    0|0
  • Resmen bahane isteseyen herzaman yazar

1|0
    0|0
    • bende öyle diyoırum ama yanyanayken gitme biraz daha kal diyen insan vakit bulamıyorum diyor?

• hayır valla herşey çok güzeldi ilk defa böyle oldu hatta ama ben şu an peşinden koşar moddayım çünkü gerçekten ilk oldu. tam ayrldktan hemen sonra mesaj attı"bekleyip gerçek olup olmadığına bakalım" diye.

• En iyisi zamana birak hayirlisi neyse o olsun cok fazla zorlama

Benzer Benceler

Yükleniyor...