Internette tanisip bulusmaya gittiginizde hic hayal kirikligi yasadinizmi malum fotoshoplar meshur artik 😅 ?

Eee herkez gözünün capağına kadar rengiyle sekliyle oynuyor artik 😆😆 .. var mı hic öyle anilariniz? Kurtulmak icin ne yalan attiniz? 🙈🙈

1|0
1657

En İyi Kız Görüşü

• Adam fotoda bebek gerçekte ayıcık çıktı dişlerine varana kadar sorunluydu şoka girmiştim belli etmemek için durmadan gülüyorum içim açılmıştı sağolasın kendisi terk etti zaten beni 😃😃

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1556
  • Tavla oynarken birisi ile tanışmıştık sonra sohbet felan baya ilerledi ama birbirimizi hiç görmemiştik sonra bir gün buluşmaya karar verdik Ankara da yüksel caddesi metro çıkışında elinde kırmızı poşet olan kız benim dedi gittim bekliyorum telefon çaldı nerdesin dedi metronun önünde bekliyorum dedim tamam iki dakikaya ordayim dedi ve elinde kırmızı posetli bir kız geldi 110 kilo beni rahatlıkla öldürebilecek güce sahip :) çok bozuldum tabi yinede belli etmedim elimi uzattim merhaba dedim merhaba dedi ne kadar yakışıklısin dedi ben de sadece teşekkür ettim ve bir yere oturalim bir kahve içelim dedim tam o anda tekrar telefon çaldı ve arayan yine o kızdı ben soklardayim tabi :) nasıl yani felan oldum ki şişman aç dedi telefon da ki ses arkani donermisin dedi arkama bir baktım 1.85 boy filinta gibi kumral beyaz tenli çok güzel manken gibi bir kız ben resmen dondum kaldım sonra kız elini uzattı bende öyle bakakaldim kız begenmedin beni galiba dedi ya dedim ne oluyor Burda açıklar mısınız ; kız dedi ki gerçekten ne yapacağını merak ettim eğer gitseydin benimle tanisamazdin ama kaldığın için mutlu oldum felan kızla çok iyi anlaştık sevgili felan olduk iki yıl kadar sürdü sonra o yurt dışına gidince bitti. Asla bir unutmayacağım bir anı.

0|0
    0|0
  • Bir kaç kişiyle buluştum ama öyle şaşırdığım olmadı. Zaten ben kendim için söylüyorum saçıma fön bile çeken birisi değilimdir. Kimseye kendimi beğendirmek gibi bir derdim yok neysem oyum :) Ama evet dediğin gibi kızlar çok efektlerin arkasına saklanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Internetten tanisip arkadas oldugum ve hala görüştüğüm bir cok kisi var.. Ama hic birinde hayal kırıklığına ugramadim çünkü beklentim yoktu, arkadastik 😊

0|0
    0|0
  • he ya bu siteden çok kişiyle buluştum..:D
    biri vardı kız baya iyiydi buluşunca bir baktım kız hobit ve şişko ben şok tavrımı saklayamadım anadı bozuldu daha da konuşmadık..:D

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar internette tanışıp bir kişi ile buluştum o da fotoğraftakinden bile güzeldi photoshopyapmasını bilmeyen denk gelmiş demek ki şansıma haha :D

0|0
    0|0
  • Iki defa oldu. Evet ikisindede hayal kırıklığına uğradım. Ikisininde boyları benim kadardı 😕175 demişlerdi, halbuki ben zaten 165 im benim kadarlardı. Bundan böyle en az 180 olmalı.

0|0
    0|0
  • Bekarken gittim bir kere çok çirkindi bir daha denemedim

0|0
    0|0
  • bir kere oldu :)
    fotosunu görmemiştim ve tedirgindim :)
    kıza söylediğim yere gelmişti ve bende oranın uzağında duruyordum :)
    kız geldi beni aradı vs vs vs

0|0
    0|0
    • Hahaha hadi ya ee bulusmadinmi 😅😅

• ondan sonra benim geçmişimi tamamen ifşa eder :)
      geçmişimle ilgili şeyler bende kalmalı :)

• Bunu görünce eskilerden bir şarkı geldi aklıma. Shawn Hlookoff - She Could be You. Amcam "A picture doesn't lie." diyor zamanı için. Bizim zamanı kapsamıyor maalesef :/

0|0
    0|0
  • var o andan sonra zaten sevgili ayakları olmadı bende alayına kanka allah beni kanka yarattı resmen :D

0|0
    0|0
  • Evetcafede fotograftaki halline en az benzeyen kiz cikti geldi been.. diye ya bir tiktir git dedim sonraada topyamadim:)

0|0
    0|0
    • Aman tanrim didim 😆

• Devamini getiririmde siteden kovdurmayalim kendimizi bir hayaal kirikligina ugraatmisti simdi onu anip bir hayaal kiriikligi daha yasammayayyim:)

• Eğer tipine bakarak gidersen ya da başka bır amaç için gidersen hayal kırıklığına uğramak gayet normal :)

0|0
    0|0
  • Vallahi birkere Yaşadım yaşamaz olaydım resimdeki ile alakası yoktu. Bir. dakika dahi durmadım yürüdüm 😊😊

0|0
    0|0
  • resimlerde o kadar güzel durmuyordu görştüğümüzde manken gibiydi sonradan öğreniyorum harbiden mankenmiş :)

0|0
    0|0
    • Vaayy balli ciktin desene 😆😆

• biraz öyle oldu ondan sonra buluşmak isteyene kamera açtırıyordum şok yaşamıyım diye :)

• kendimi pislik gibi tanıtırım genelde o soğur ben bir şey demeden

0|0
    0|0
  • herşeyi göz önünde bulundurmak gerek sazan. avi olabiliyor insanlar bazen -_-

0|0
    0|0
  • İnsanları görünüşüyle degerlendirirsen, taklaya gelirsin tabi

0|0
    0|0
  • çok karşılaştım zaten genelde görünce arkamı dönüp usulca uzaklaşıyorum :)

0|0
    0|0
  • bir kaç kere gittim hiçde hayal kırıklıgı olmadı wuhhu

0|0
    0|0
  • Kendim Grafik işiyle uğraşıyorum birtane bile Photoshop yok siz niye yapıyorsunuz ki

0|0
    0|0
  • bir kaç kere geldi başıma birsey uydurup kaçtım :)

0|0
    0|0
  • Hic bisey olmamis gibi evine birakip kaderime hunharca sövdügüm kara bir gündü😞

0|0
    0|0
  • Çok şükür olmadı hiç :D

1|0
    0|0
  • Emin olana kadar kimseyle buluşmadım.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey olmadı.

0|0
    0|0
  • buluşmanin sonuna kadar durdum😊

0|0
    0|0
  • Hayir internette tanısıp bulusmam

0|0
    0|0
  • İyisi de kötüsü de denk geldi.

0|0
    0|0
  • Ben hamileyim demisligim vardır 😁

0|0
    0|0
  • İşim olmaz

0|0
    0|0
  • Çirkin olan hiç kimseyle buluşmadım.

0|0
    0|0
  • Arkadasim var bir tane gorusuruz arada

0|0
    0|0
  • Evet biraz hayalkırıklığıydı 😂😂

0|0
    0|0
  • Fotoşopa ihtiyacm yok :)

0|0
    0|0
  • Yok olmadı öyle şeylerle işim olmaz sanırım :D

0|0
    0|0
  • Yaşadım

0|0
    0|0
  • Evet oldu. Kadın evli cikti

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • İnternetten tanıştığım biriyle buluşmam ki zaten

0|0
    0|0
  • sadece bir kişiyle tanıştımıştım

0|0
    0|0
  • Ben boy konusunda yaşadım

0|0
    0|0
    • Ayy bilirim o bendede oldu

• Herkes yanına yakışanı almalı bence oda kendi ne göre birinibulur mutlaka

• Siz kaç boy

• öyle bir oyuna geldim ki ama anlatmam

0|0
    0|0
    • Hadii anlatt amaa :D

• eh iste ne yapacan
      bu kadar yazdiktan sonra bir eig verirsin :D

• @tropico
      Abi ciddi misin sen cok merak ettim 🙀

• O anlamda buluşmadım. Buluşmam.

0|0
    0|0
  • bir kez oldu.. ama photoshop değildi fotosu :D

0|0
    0|0
  • yok olmadı tanışmadım

0|0
    0|0
  • Yok hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Hiç hayatımda yaşamadım bilmiyore

0|0
    0|0
  • Hiç buluştuğum olmadı. 😐

0|0
    0|0
  • çok kişiyle buluştum hepside güzel kızlardı

0|0
    0|0
Daha Fazla
21

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...