Hoşlandığım çocuğun parmağında yüzük var sizce öylesine takmış olabilir mi kesin nişanlı mıdır :( ?

Fakültede çok hoşlandığım bir çocuk vardı uzaktan seyrederdim hep buugün kantinde dibimizdeki masada oturdular arkadaşlarıyla ve sol yüzük parmağında bir yüzük gördüm sizce nişanlı değil de öylesine takmış olma olasılığı kaç çok canım yandı :(
Güncellemeler:
detayy

0|0
713

En İyi Kız Görüşü

• Cesaretsizlikten vazgeç, topla kendini ve sor. Çünkü yüzük birçok sebep için takılabilir. Biz sadece ihtimalleri söyleyebiliriz. Şimdiden şans diliyorum sana umarım nişanlı değildir☺😊

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Alyans tarzıysa gümüşte olsabiri vardır ama taşlıysa yüzük şekilliyse bişey yoktur 😊

0|0
    0|0
    • www.google.com.tr/search SANIRIM BÖYLEYDİ

• Özelden sohbet edelimmi biraz arkadaşça zaten diğer türlüolamaz yakında deilizdir kesin

• Tşkler eig için ama yardımcı olmak için yazmıştım o kadar çıkar beklemem asla

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

612
  • ona yakınlaşmaya çalış, yani ona ilgi duyduğunu göster..
    Eğer kaçıyorsa veya senden uzaklaşıyorsa demekki yüzüğün bir nedeni var..
    Ama burada 2 şeye dikkat etmen gerekir çocuğun senden uzaklaşmasının 2 nedeni var;
    Ya seni beğenmedi
    Ya da gerçekten nişanlısı var..
    Bu ikisinin arasındaki farkı nasıl anlayacaksın bilmiyorum arkadaşlarıyla konuşabilir bilgi alabilirisin.

1|0
    0|0
  • bence bir rerkek yüzük takıyorsa birşey vardır ama sen bir şekilde öğrenmeye çalış gerçeği

1|0
    0|0
    • umarım öğrenebilirim bir gün ne diyeyim ki :(

• erkeklerin öylesine bir yüzük takması pek olası bişeydeğildir

1|0
    0|0
  • Bunu çocuğa sorsan pompalı tüfekle beyinini uçarmakla mı tehtit ettiler?

0|0
    0|0
    • yüzüğü görünce cesaretim kırıldı

• Evet ve internet kafeler 22 yıldır Türkiyede mevcut. Face book yokken Mırc Turk vardı. Hakarete gelince henüz kavrayacak çağda degilsin ama en basit toplumsal kuralları bile bilmeyen gençleri görünce insan biraz kahırlanıp saydırıyor idare et. Biriyle tanışmanın veya konuşmanın en güzel ve en sağlıklı yolu selam vermektir, merahaba demektir, iki gün selam verirsin 3. gün muhabbetiniz başlar olur biter. Ne yazık bizim ülkemize ki bir çok paylaşım sitesinde ''Bir kızı çok seviyorum onunla nasıl tanışırım '' diye sorular soran milyonlarca mal gencimiz var ki seni de bundan ayırmıyorum. Değil ki siz büyüyeceksiniz iş güç sahibi olacaksınız vatana millete faydanız dokunacak bir de çocuk sahibi olup düzgün insanlar yetiştireceksin pehhh! Sen polis olsan güvenligimden endişe ederim, sen çocuk sahibi olsan evime hırsız alarmı kurdururum sen başbakan olsan sığınaklara sığınır savaş çıkmasın diye dua ederim.

• hey Allah ım ya ne tür bir boşluktasın abiciğim git içini başka yere kus hayddiii

• hiç bir erkek bir dayatma olmadan yüzük takmaz :) geçmiş olsun

2|0
    0|0
  • Sahtae face hesabı açıp sor. Nişanlıysa söyler bence :) eğer sahte face hesabına kapısı açıksa gerçek hesabına da kapısı açıktır değil mi :)

1|0
    0|0
  • Çocuk mu? Çocuktan mı hoşlanıyorsun? Peki bu çocuk erkek mi kız mı? Yaşı sana uygun birini bulamadın mı hoşlanacak? Pedofili misin?

0|0
    0|0
  • Bazıları süs olsun diye takıyor

1|0
    0|0
  • Sevgilisi olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • ola bilir

1|0
    0|0
  • Yaşı kaç

0|0
    0|0
  • Kesjn nisanlidir

0|0
    0|0
  • buraya soracağına ona sorda öğren

0|0
    0|0
    • zaten gidip konuşacaktım ta ki yüzüğü görene kadar nişanlı oldugunu düşününce konuşamadım

• çok görmüşüm öyle yüzüğü beğenip takan en iyisi ona veya bir arkadaşına sorup öğren

• pekii

• Bu sizce de saçma bir soru değil mi

0|0
    0|0
  • Belki öylesine takmistir :)

0|0
    0|0
  • Evli de olabilir.

0|0
    0|0
    • sol elinde evli olsa sağ elinde olurdu

• Öyle bir kanun mu var :)

• evet tabi ki öyle sol parmak söz nişan sağ parmak evlilik yüzüğüdür araştırın biraz isterseniz bunu

• yüzüğün şekli nasıldı?

0|0
    0|0
  • YA nıye takılıyorsun nısanlı olursa ılla vazmı gececeksın.. aşkın için savaşş

0|0
    0|0
    • abi sevenleri nasıl ayırıcam vicdanım rahat etmez :(

• saçmalama canım yaaa

Benzer Benceler

Yükleniyor...