Sivilceler Ve Yakışıklılık?

Selam 18 Yaşındayım
Soruma Gelicek Olursak Ciddi Derecede Çok Yakışıklıyım Lakin Yüzümün %80 İ Sivilce Yani Neredeyse Tamamı Güzel bir Kızda Şansım Olabilirmi
Not:Önemli Olan İçi demeyin :D

0|0
80

En İyi Kız Görüşü

• Neden olmasın saçmalama sivilceni elbette gözğ gören her insan fark edecektir ama bu hiçbirşeye engel degil önemli olan zihniyet seni seven insan için sivilceymiç izmiş yaraymış gözüne gelmez sen karakterinle etkile gerisi içinde önce özgüvenli ol ve sivilceler içinde bir doktora git tedavi gör kendini daha iyi hissedersin

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

70
  • Cildiyeye gitmelisin

0|0
    0|0
  • olur olur merak etme

0|0
    0|0
  • Roaccutane kullan çok mu zor

0|0
    0|0
    • intihara yol actigi konusunda tarti$malara neden olmu$ sivilce ilaci. ilaci kullandiktan sonra intihar eden 66 vaka tespit edilmi$, 1998 yilinda ilacin uzerine "intihara yol acabilir" uyarisi eklenmi$tir.

• Ben 6 ay kullandım yaşıyorum merak etme

• Koza kürkütlü sabun kullan bişeyim kalmaz... ama madem yakışıklısın sivilcelerde nazar bozan olsun

0|0
    0|0
  • Sivilceli olmasi onemli degil yakisikliysan tamamda yuzde. sekseni bilemicem cokmus foto atsaydin net biseydersum. cunku benimde lisede okulda beyendigim bir cocuk var yakisikli ve sivilceli ama yuzzde seksen kadar degil

0|0
    0|0
  • Kurtulmaya çalış

0|0
    0|0
  • Çok fazlaysa zor gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...