Dönüp dönüp bakan bir erkek neden konuşmak ıcın caba gostermez?

Bir erkek okuldan bir kızla uzun süredir sürekli bakışıyorsa, yolda yürürken arkasına bakıyorsa (kız var arkada) bunu bıkac kere tekrarlıyosa kızı görmek ıcın saga sola egılıyorsa tüm arkadaslarının kızdan haberı varsa bazılarını ona baktırıyosa fakat cocuk bir türlü gelıp konusmuyorsa bunun anlamı nedir

0|0
416

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk çok utanıyor demektir..
    Bu durumda kızın bir adım atması gerekir buradaki erkek ben oluyorum tamamen aynı konu..
    O kendi içinde çok büyük acılar çekiyor kız gitsin ve tanışsın onunla zaten sonrasını erkek getirecektir...

0|0
    0|0
    • Ya ben sevdıgınden emın deılım ki neden gıdeyım neye güveneyim

• aynı şey bendede var gel konuşlalım özelden...

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

415
  • Benim bu çocuk sanki :P
    Senin gibi bir kızla bakıştıktan belirli bir ara sonra konusmustum her şey çok harikaydı. Sanki o da beni bekliyormuş gibi zaten bekliyordu. Ben ona baktıgımda o da bana bakıyordu her neyse konustuk kızla konusurken gozlerımız parlıyordu resmen. ilk konusma idealdi. Hoştu sonra zaman geçtikce aramız bozuldu filan benimde hatalarım oldu. sonra aaramızdaki durum sıfıra kadar indi. Birbirimize restlerimizi çektik. neyse 1 ay sonra (sınavdfan sonra) bu banaa kur yapmaya başladı , böyle dikkatimi cekecek haretketler, kıskandırmaya yonelık hareketler, bende ıstemıyorum cunku 1 ay ıcerısınde yen ıbır kızla bakısmaya baslamıstık. :D :D (senın durumun baslıyor) ancak arkadas cevremden o kız hakkında kotu yorumlar almaya baslamıstım. Sevgili olma fikrim , arkadaslıga dusmutu. Yani Niye gelmiyor dersen, ben önceki yaşamımdan kopamadıgım ıcın gitmiyorum. İkinci kız daha güzel ama hem o kotu yorumlar fılan eklenınce olmaz dıye dusundum.
    Bu sabah bakıstık kızla belki bakışmakla kalması ıyı olur. O ilk kız hakkında ne yapabilirm sende benim derdime çare bul? :D

0|0
    0|0
    • O ilk kızı gercekten sevıyorsan peşini bırakma derim ben ıkıncı kıza da bır sey hıssetmıyorsan bakma bence cunku o kız araya kaynar kalbınde biri varken baska bırını sokmaya calısma aklın karışır 😏 Bu arada bu kızlar kaçıncı sınıf

• daha karşılasamadık ılk ne soylıyım?
      Mesela :D şimdi doya doya bak gozlerıme mı dıyım :D

• O da fazla ukalaca shshhhdf dogaclama takıl anı yaşa

• Senden bekliycek kadar çekiniyo olabilir utangaç olabilir. Eminde olmayabilir. Erkekler kız ondan hoşlanıyomu bir türlü anlayamaz bence sen adım at ya da daha açık ol.

0|0
    0|0
    • sanki bana cabalamıyo gıbı gelıyor konuscak ortam var istese her şeyi yapar ama yapmıyor durum böyle olunca ben de adım atmak ıstemıyorum ama kopamıyorum da cok caresızım

• İşin komik tarafı knk bakmayı o başlattı sjsjjd

• Aman sadece beğeniyo demekki dengesiz bunlar konuştuğu olabilir ayrılırsa gelir belki 😒😒

• nedenini hala soruyo musun? nedenleri belli senin onu dışlayacağından reddedeceğinden korkuyo çocuk nerden bilsin? şimdi ki Türk kızlar reddetmeyi aşağılamayı zevk olarak görüyo ama erkek cevabını verince de kötü oluyo terbiyesiz oluyo kızın gözünde. konuşmamak en iyisi bu açıdan

0|0
    0|0
    • Ya ama sorun o ben öyle deilim ki seviyorum neden aşagılayım

• orta yolu yok. insanların bu acımasız kişiliği düzelmedikçe bir orta yol bulunamaz. merhametli insanlar sadece dizilerde oldu artık.

• Çok haklısın

• Ya sen çok sert duruyorsun, senden çekiniyordur ya da konuşacak kadar fazla bir his beslemiyordur. Beslese erkek emin ol adam atar.

0|0
    0|0
    • Peki 1,5 yıldır sevmek dısında ne olabılır hıc fıkrın var mı

• Cesareti yoktur ya da reddedilmekten korkuyodur okulda falan o. varken sinifta olur kantinde olur tek olmaya bak belki etrafindakilerden de cekiniyodur zamani ayarla olmadi. yakisikli ve sende. seviyosun arkadasindan sen. haber yolla baya utangac bir tip olabilir 😄

0|0
    0|0
    • Utangac dıyolar ama bılemıcem mesela yan yana gecerken kolunu cekmesi iyi bisey mı yoksa degdırerek gecmesı mı ıyı bısey

• Cekmesi daha iyidir edeben bence

• o kızdan yüz bulamıyordur gelip konuşmaya korkuyordur o kız çocuktan hoşlanıyorsa biraz yakınlık göstersin erkek gelir hemen hoşlandığını söyler.
    hoşlanıyor başka bir açıklaması yok

0|0
    0|0
    • Öylesine bakıyor olabılır mi ne bıleyim belki konusmaya deger gormuyodur

• sen cesaret edebilir misin sevdiğin birisine seni seviyorum diyebilir misin canım sen de çocuğa biraz karşılık ver eğer hoşlanıyorsan sen de ona bak faceden ekle

• Bakıyorum canım ama bende cok duygularımı belli etmeyen bı ınsanım bakıyorum sadece

• Ortak arkadaş varsa onun aracılığı ile ağzını yoklayabilirsin. ya da adını biliyorsan sosyal medyadan yazabilirsin ordan konuşması daha kolay olabilir çünki. Çocuk çekingen olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • Kalçaları çok büyük olabilir, tüm okulu bu yüzden kendisine hayran bırakmış olabilir :D

0|0
    0|0
    • Kız öyle bir kız değil shhsdf kapalı gıyınıyor

• Anlaştık 👍

• Helal olsun :D

• Sen burda beni mi anlattın naptın 😃, şekil a ben , bir süre baktım hosşlandım ama onunla konuşabilmek bile çok heyecanlı oluyor çok fazla yerde göremiyorum zaten onu gördüğümde de öylece kalıveriyordum ve her karşılaşma sonrası ahlar çeker neden bir günaydın merhaba diyemedim diye yakınırdım çok çekiniyorum yanına gidip muhabbet açmaya ama her defasında keşke yine karşılaşsak bu sefer konuşucam oluyor ama dediğim gibi 😟 ya kız olumsuz düşünürse o zaman çok üzülücem için korku da var keşke kızdan olumlu bir işaret falan gelseydi konuşmak istiyorsa diye

0|0
    0|0
    • E kızın bakması yeterli işaret değil mi konuşmak ıcın baska ne gerekıyor

• Anlat edebilirim

• Cok sevinirim aslında ama, belli zaten işte çekinmek nasıl davranacağını seçememek falan çok genel şeyler

• çünkü gidip konuştuğunda, ona sabahtan beri gulen kiz kaşlarını çatarak "ne var !" diye tepki gosterir.

0|0
    0|0
    • Yoo göstermicem 😂

• Eger fizik falan arıyosa emın ol bana bakmazdı djjsf

• lisede aramazda bu çocuk daha.. buyudukce aradigi seyler degisir ;) fizikde yoksa sende kacirma derim..

• korkaktır ürkektir utangaçtır eeeeeeee herkes benmi canım

0|0
    0|0
  • ya mesela ben, bugün kız beni baya kesti bende baktım ama konusmadım sonra pişman oldum ;((((

0|0
    0|0
  • ah ne kadar da aynı durumdayız :)

0|0
    0|0
    • Ah be 😒

• nasıl bir durum kızlar? bende de var..

• @bilemiyorum__ bakıyo bakıyo gelip konusmuyo madem konusmucan bakma madem bakıyosun gel konuş

• Belki senden emin olamıyordur

0|0
    0|0
    • E her baktıgında ben de ona bakıyorum daha ne yaoabılırım ki ben de ondan emın deılım 😄

• Eger kötü bir tepkı alırsam onu kaybedicem gerci senın olmayan bıseyı kaybedemezsin ama artık bakamıcam ve unutmam lazım kısaca

• Ozaman ortam yarat

• Saka yapmiyorm.. ayaklarin tutuyormu kanka?

0|0
    0|0
  • belliki heycanlanmıs :D walla bende öyle oluyom

0|0
    0|0
  • tokatlıycan dimi cocugu :)

0|0
    0|0
  • Çekiniyordur hoşlanıyordur

0|0
    0|0
  • Ya tipe bak diye dalga geciyolarsa?