Her zaman full makyajli olan kiz mi, dogal sade makyaj yapan mi?

Ikisinin de guzel oldugunu dusunerek yazin lutfen. Hangisi?
  • Full makyaj
    A seç
  • Dogal makyaj
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
814

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal makyaj diyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

813
  • Doğallığı herkes sever. Makyaj malzemelerinin cilde verdiği zararıda bilip aşırıya gitmemek lazımdır. Sevgilimi öptüğümde tap tatlı dudaklarının ve mis gibi ten kokusunu almalıyım ki o benim kadınım diyebileyim. Tabiki hafiften ferah mis gibi parfüm ve ruj olabilir. Ama doğal temizliği herşeydir değişmem hiç bir şeye...

0|0
    0|0
  • Doğal makyajlı kız kendini bilen, ne istediğini anlamış bir kızdır. Bu erkeği cezbeden bir durumdur. Tabi kendini bilen bir erkek için

1|1
    0|0
    • Peki ayni kizi ilk tanidiginizda fazla makyaj yapan biriyse, zamanla azalttigini fark ettiyseniz. Olumlu olur yani?

• Evet kız zamanla durumu fark etmiştir. Erkeğin tepkisini ölçmüştür buna göre davranıp istediği doğrultuda makyaj yapmıştır. Erkekte ilgisini gizlemez gösterir. Benim için olumlu olur.

• Full makyaj yapıyorsa, çok çirkindir.
    Bir çok ayıbını örtmeye yönelik bir badana boya çalışmasıdır.

0|1
    0|0
    • Full makyaji fazla bulsam da, katilmiyorum. Zevk meselesi

• Kat kat boyalar sürmek...
      Kırışıkları zoraki kapatmaya çalışmak...
      Fondoten denen hileli cilt boyasıyla pürüzsüz yüz yapmaya çalışmak...
      Bunlar ancak yüzünü yıkadığında ortaya çıkıyor ya...
      Berbat görünüm.

• Full makyaj diyince saçma farlar saçma rujlar oluyor ama ben full makyaj seçiyorum Tv de ki oyuncularda full makyajla geziyorlar ve çok güzel oluyor yapmasını bilenler full makyaj yapsın bilmeyenler lütfen yapmasın

0|0
    0|0
    • Full makyajdan kastim renkli vs. Yine cok guzel surup kendine yakistiranlar oluyor ama sonucta full oldugu belli oluyor.

• Ona makyaj denmiyor beceremiyor deniyor tatlım 😉

• Yazdigimi okuyup cevaplar misin lutfen :) senin kastettigin makyaj nude makyaj. Benim sorudaki fulldan kastim, nude olmayan, guzel profesyonelce kullanilmis, lakin 'full' olan, dolayisiyla dogal olmayan bir yuz.

• Sıfır makyajlı olan. makyaj yapan kız kendine güveni olmayan

1|0
    0|0
    • Bu da yanlis bir genelleme aslinda ama dusuncenizi anliyorum.

• Doğallıktan yanayım yani bir kız suratına sanatsal bir çalışma yapmamalı yani eyeliner vicdanına kadar veya fondöteni maske gibi kullanmamalı ya da gündüz vakti kırmızı gibi ruhları pek kullanmasa daha da iyi 😂😁

0|0
    0|0
  • Ben hiç makyaj yapmıyorum ruj yerine dudağıma acı biber sürerim allık yerine tokat atarım güzel yüz istiyorsam yüzümü saf sabunla yıkarım parfüm yerine yasemin gül yağı karışımını kullanırım.

0|0
    0|0
  • Makyaj yapmayan... Sabah kalktığı halki güzellikte olan...

1|0
    0|0
  • bn aynaya baktim mi yabanci birkisinin suratini gormek yerne kdimi gormeeyi tercih ederim yani dogal makyaj

0|0
    0|0
  • Her şeyi bir kenara bırakalım. Full kelimesini neden saçma sapan yerlerde kullanıyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Sacma sapan bir yerde kullandigimi dusunmuyorum. Ha diyorsan ki, Turkceyi daha bilincli kullanalim, daha duru bir Turkcemiz olsun. Sonuna kadar desteklerim seni. Ama sana verebilecegim tek tavsiye tatli dil. Bilirsin, yilani deliginden cikarir. Madem bir seyleri ogretme, aktarma derdindesin. Sakin bir tavirla aktarmani oneririm.

• doğal makyaj tabiki de. ne karşımdakileri ne de kendimi kandırmak istemem :)

0|0
    0|0
  • Dogal hal daha güzeldir bazı kızlar makyajı abartıyorlar bence kötü

0|0
    0|0
  • Doğal az biraz makyaj yapan kız

1|0
    0|0
  • Doğallık iyidir.

0|0
    0|0
  • Nefes alsin yeter shshsh 😕😕😕